Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gattonero, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   Müller

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

trisztan

2013. augusztus 25.

Olívás - ezért próbáltam ki, és nekem nagyon tetszett. Igaz, én majdnem mindent szeretek ami olívás :) Friss, tiszta illata van, jó érzés a bőrnek. Semmi irritáció, csak az hatás, amit vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

gattonero

2012. október 14.

Az illatával még barátkoznom kell. Kellemes, nem tolakodó, de nehezen meghatározható. Tiszta, púderes, lágy illat, de én néha érzek egy kis sárgadinnyét is benne :) Nagyon jól habzik, a bőrtápláló hatásáról még nem nyilatkoznék, mert még csak ismerkedünk. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.