Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A speciális összetételű , értékes makadámiaolajat tartalmazó készítmény kényezteti és intenzíven hidratálja a bőrt a cseresznyevirág nemes illatával.

elfi777

2015. július 15.

Testápoló kell utána, mint szinte minden után, de nagyon szeretem használni, olcsó is, mi kell még? Na jó, nyilván hidratálhatna jobban, de ez egy tusi, amit kínál, az kielégíti az elvárásom.
Nagyon izmos négyes, ha elfogyasztom a kismillió vetélytársát, ami a fürdőmben tanyázik, lehet, ő lesz a napi befutó, és megadom a maxot - amennyiben nem lesz ennyire macerás hozzájutni, mert nekem nem esik útba az üzlet, és felénk nincs :(

update: teljes imádat, jár az ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

update: teljes imádat, jár az ötös!

bbertie

2013. október 14.

Mai napon vettem ezt a tusfürdőt, egyszerűen elvarázsolt az illata, mint a cseresznyejoghurt. Kuponokkal, az amúgy is kedvező áru terméket potom 35 Ft-ért vettem:)))
Jelenleg tesztelés alatt.
Az illata alapján eddig 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Jelenleg tesztelés alatt.
Az illata alapján eddig 5 csillag