Aveo

Ár:   kb 400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   200   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bonn1e, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   kb 400 Ft
Kiszerelés:   200
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes deo spray

Villango

2016. május 15.

Allergiás vagyok az alu összes változatára, ezért gondoltam kipróbálom őt is.
A kánikula még csak most jön, igy nem tudom abban hogy teljesit, de most teljesen jó. Az illata olyan dove-os finom púderes, az nagyon tetszik. Örülnék ha nem ilyen hajtógázzal működne, meggyőződéses környezetvédőként ez egy idő után valszeg annyira fog zavarni hogy nem veszem többé :) de egyenlőre legyűröm, mert a nagyon natur deo-m nem bizonyult 100%-osnak sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Allergiás vagyok az alu összes változatára, ezért gondoltam kipróbálom őt is.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.