Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikittta, Módosítva: 2017. március 31.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Fényes ajakbalzsam a lédús eper, friss joghurt és finom habcsók édes illatával.

citylight900

2017. augusztus 16.

Igaz hogy ez a világos rózsaszín csillogás nem mindenkinek áll jól, de nekem nem volt semmi problémám a termékkel. Szerintem szép és hidratál is, bár az illata nekem semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

mokojka

2017. április 25.

Finoman szólva nem vagyok tőle elragadtatva..másra számítottam.Ettől a gyöngyházas barna színtől totál sápadtnak tűnök,nem is sokszor nyúlok utána.A nem létező hidratáló hatását már meg sem említem. Az illata valami mű cukros-savanykás.A mézes után ez csalódás..olyan a külseje,mint a gyerekeknek szánt ajakkenceficéknek,hát kb.annyit is ér. Nem volt drága,de még azt a keveset is sajnálom érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

s_kitty

2017. április 25.

Ajándékba kaptam és nagyon kellemes csalódást okozott. Az Aveotól még nem próbáltam ajakápolót, de szerintem a jövőben fogok még tőlük venni. Fincsi cukros édes illata van és halvány barnás gyöngyházasan borítja be az ajkakat ami nekem nagyon tetszik. (Ne a fagyos pink Labello Pearly shinejára gondoljunk.)
Amire nekem a legjobban bevált, hogy e fölé kenem a nude rúzsaimat ezzel szép csillogást adva nekik, de természetesen önmagában is megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

muffika11

2017. április 23.

Imádom az illatát és azt is, hogy megszinezi a számat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Imádom az illatát és azt is, hogy megszinezi a számat :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.