Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Napu használatra ajánlott ajakápoló édes cseresznye illattal. Az értékes Candelilla-és méhviasz tartalma finom és puha tapintásúvá varázsolja az ajak bőrét, és célirányosan óvják azt a kiszáradástól. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Limitált kiadás

Kiszerelés: 4,8g

Black Fairy

2014. július 28.

Olcsó, finom az illata, nagyon szépen puhítja az ajkakat, nagyon szép ápolt hatású külsőt kölcsönöz, és végülis...az ápolása se rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 28.

leda7

2014. január 16.

Hatása nulla, az illata hamar illan, de legalább nem került egy vagyonba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Hatása nulla, az illata hamar illan, de legalább nem került egy vagyonba.

inkacska

2013. december 21.

Nagyon muszályból vettem...ugyanis karácsonyi bevásárláskor(ami baromira hosszúra elnyúlt) otthon hagytam a Labellomat...gondoltam majd csak jó lesz nekem,ára baromi jó...és ha csak arra az egy napra is használom...már jól jártam...vagy mégsem?!Én az cherry-set választottam,az illata nagyon tetszett,és talán ennyi a pozitívum...3 percnél tovább nem volt fönt az ajkaimon...nem tudom hová tűnt :D Elpárolgott?Beszívta az ajkam?Ami vicc lenne,mert semmit sem hidratált...a színe semmilyen,ami persze nem is lehet feltétel egy ajakápolónál...de egyszerűen szörnyű ez a termék...értem én,hogy ár-érték arány,de ilyen árban vannak ennél sokkal jobb (nevenincs) termékek .Biztosan nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Jelizz

2013. október 5.

szörnyű :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

szörnyű :'(

nagy.nikike

2013. október 4.

Mióta megszüntették a kedvenc Avon-os ajakápolómat azóta ezt használom az illata nagyon jó a hatása sem rossz.

Azóta elfogyott és annyira bevált, hogy újra akartam venni, de elcsábultam a pitaya-s rokonáért. Az is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

c.ancsa

2013. szeptember 16.

Gondoltam kipróbálom, jön a tél, a hideg, nekem ilyenkor elengedhetetlen. De hiba volt. Aki olvas az tudja hogy Labello párti sem vagyok. :/ Na de ez... Azért adok neki 2 csillagot, mert ártani legalább nem árt. De hát bizony használni sem. Soha nem találkoztam még ilyen ,,cselekvőképtelen", egyszerűen semmilyen termékkel. Felkenem, nem puhít, nem ápol, hamar lekopik. Színe semmi... Illatot én nem szoktam véleményezni mert az szerintem szubjektív, de most megteszem, mert valamit csak kell. :D Nem olyan ,,tiszta" cseresznye illata van mint labellonak, méltán kapta az édes cseresznye nevet. Tényleg édes, rágógumis, szerintem sok mindenkinek émelyítő és már mű. Soha nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

L.ajla

2013. augusztus 29.

Nagyon finom az illata, kedvező az ára. Szép a színe a tubusban, ami felkenve nekem nem igazán látszik, reméltem pirosabbak lesznek tőle az ajkaim, de nem ez volt az elsődleges szempont. Hidratálás terén azonban nem teljesít túl jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Cosmonaut

2013. augusztus 22.

Nagyon szeretem, jó az illata, mindig megkérdezik, hogy mivel fújtam be magam :)
Szerintem csak akkor szárít, ha túl sokszor kenjük fel, a benzil alkohol miatt, bár nem vagyok nagy szakértő. Az állagát annyira nem kedvelem, bár lehet csak a meleg miatt ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

eperkonzerv

2013. augusztus 2.

Nagyon jó az illata, én úgy vettem észre, hogy egy pici színe is van, ami nekem kifejezetten tetszik. Ápolni természetesen nem nagyon tud, de nyáron nincs annyira kiszáradva a szám és napközben jó kenegetni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Dorinaa

2013. június 26.

Finom az illata, hidratálásra nekem annyira nem jött be. A színe miatt használom inkább csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0