Aveo

Ár:   345 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaLAKK, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

A szemmel látható, 24 órán tartó hajtérfogatnövelő hatású hajhab, push up-hatással.

Dinart

2020. december 6.

Semmi hatása nincs, mintha nem tettem volna semmit a hajamra. Igaz, hogy olcsó, de nem ér semmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 6.

tátombák

2020. május 23.

Lágy habja van, könnyű túlzásba esni és eláztatni vele a hajtövet. Használatkor kissé ragacsos, ami idővel enyhül, de még nem sikerült rájönnöm, hogy többet ér-e mint mondjuk egy frissen mosott frizura természetes tartása vagy egy random szárazsampon kellemesen dúsító mellékhatása

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

AnnaLAKK

2019. október 7.

Giga erős hajhab amit az esküvői frizurámhoz vettem. Gondoltam nagyon olcsó a próbafrizurámnál kipróbáljuk és ha nem jön be akkor nincs nagy tragédia mást fogunk használni. Kellemes meglepetés volt 100%-osan bejött a hab, erősen és hosszan tartott az esküvőm napján is ezt használta a fodrászom és szuper volt. Még másnap reggel is tartott a kontyom. A hullámaim sajnos kicsit megnyúltak, éjfélre de én elégedett voltam vele. Hétköznapra nem biztos, hogy használnám, de alkalmi frizuránál, ahol kell a tartás oda tökéletes, ennyi pénzért nagyon ajánlom :) Ha elfogy újra veszem, ha addig nem találok jobbat. Ami még tetszik benne, hogy kis méretű ezért bármikor el lehet vinni egy nyaralásra, vagy rendezvényre, ha biztosra akar menni az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol, Niacinamide, Propylene Glycol