Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: Pindusz, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál

• Fényűző alapozó a 24K termékcsaládból, mely szép és ragyogó megjelenést ad a bőrnek.
  • Tiszta arany formulája bőrsimító és ragyogást kölcsönző tulajdonságairól ismert.
  • Segít hosszú ideig hidratálni a bőrt.

nanne

2015. április 11.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, sajnos már nem látom a katalógusban. Szép természetes lesz a végeredmény, az arcnak egy enyhe csillogást ad, közepes, vagy gyenge a fedése, csak az apró bőrhibákat fedi el. Szárazabb bőrre jó, ha esetleg visszahoznák. Könnyen eldolgozható, nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

elve

2014. május 19.

Nagyon szeretem használni,amikor nem matt finisht akarok elérni. Ragyogó lesz tőle a bőr, a csillámokat kifejezetten szeretem,a fedésével is meg vagyok elégedve,bár bőrhibáim ritkán vannak,a szem alatt azért elfér egy kis korrektor. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

karakumsivatag

2012. december 22.

A bőröm elég fakó, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt az alapozót. Engem megleptek a csillámok benne, igaz a tájékoztató korrekt volt, én nem figyeltem, amikor megrendeltem. Napsütésben, közelről látható, de télen borongós időben olyan, mint a többi alapozó, nem csillog. Egyébként kellemes a bőrön, jól kenhető, nem csomósodik, fedőképessége is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 22.

Pindusz

2012. október 30.

Jó kis alapozó, bár zsíros vagy kombinált bőrűeknek kevésbé lehet megfelelő.
Akciós áron juthattam hozzá még tavaly, így úgy gondoltam egy próbát megér. Nekem is kombinált a bőrtípusom. Egy viszonylag nehéz alapozóról van szó, amely apró csillámokat tartalmaz, ezáltal tesz ragyogóvá az arcbőrt. Először féltem, hogy, hogy fog működni az én kombinált bőrömön. De egész jó, szépen fed, tényleg ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. Viszont már nyáron nem mertem használni, mert akkor tudtam, hogy nem lesz jó, de így őszre télre tökéletes. (Persze csak annak akinek ilyen a bőrtípusa, mint nekem).
Normál bőrűek esetében szerintem teljesen jól szuperál. :)
Megérdemli az öt csillagot, kifogástalan csomagolása miatt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Jó kis alapozó, bár zsíros vagy kombinált bőrűeknek kevésbé lehet megfelelő.
Normál bőrűek esetében szerintem teljesen jól szuperál. :)
Megérdemli az öt csillagot, kifogástalan csomagolása miatt is. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!