Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tiszta aranykivonattal gazdagított rúzs.

greenbird

2015. november 11.

Imádom!!!! Nekem három árnyalat van meg, sajnos már nagyon fogynak...A kedvenc rúzsaim. És már nem kapható :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

t.evacska21

2014. november 20.

Nagyon jó minőségű, sokkal puhábbak voltak tőle az ajkaim és szép színekben volt, kár hogy már nem gyártják :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

lovecosmetic

2013. december 17.

Van pár árnyalatom belőle,imádom az arany csillámokat benne.Engem kicsit szárít így ajakápolóra viszem fel,ezzel elkerülöm,hogy bele üljön az apró ráncokba és hogy szárítson.Nagyon szép és intenzív színű rúzs,kár,hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Gituccci

2013. szeptember 15.

Nekem a gold árnyalat van meg, ami egy egyszerű arany árnyalat. Gyönyörűen csillog, természetes az ajkaimon. Fantasztikus... Nagyon sajnálom, hogy kivonták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

kalmaniki

2013. szeptember 6.

Nekem mintáim vannak csak, 4 árnyalat van a birtokomban, nagyon szeretem őket, mert gyönyörűen csillognak, intenzív színűek, viszont egyáltalán nem tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Gy girl

2013. szeptember 6.

Nekem a Pink, a Golden Rose és a Rubi in gold árnyalatok vannak/voltak meg. A Pink és Golden Rose voltak a nagy kedvenceim. Többen meg is dícsérték rajtam. Telt, ragyogó színei voltak, de nem túl erős, ezért én hétköznapokra is használtam. A Rubi in gold még megvan, az egy kissé harsány, csak egy kevés kell belőle, talán ezért is nem fogyott még el, de összességében véve a 24k Gold lett az első számú kedvencem az Avonos rúzsok között. Nem értem, hogy miért mindig a jó termékeket vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

luca007

2013. március 14.

Gyönyörű! Nem szárítja az ajkam,és a viselete kellemes,szép.Nekem Golden Peach van,hétköznapokra rendeltem,most a 24K Gold szájfény tesójára pályázom.Ötös,egyértelműen!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

kitkat

2012. október 27.

Kedvenc rúzsom, méghozzá az amethyst gold árnyalatút használom. Szépen csillog és nem durva élénk színű, eléggé tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 27.

palmafa

2012. augusztus 24.

A Ruby in goldot használom én is,de nem mondanám pirosnak.Rózsaszínes az árnyalata,de szép.Ügyesen megvettem 2ezerért az ezres leárazás előtt.Nekem csak akciósan érné meg még1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Baboo

2012. június 1.

Ruby in gold árnyalatban kaptam ajándékba már hónapokkal ezelőtt. Nem nagyon használom, mert nekem túl ünnepi (az arany csillámok miatt). De imádom viselni, fantasztikusan pigmentált, nem szárít és meglepően nagyon tartós. Rendeltem kis mintát Golden peach és Rosey gold árnyalatban, a Golden peach szerintem extra csillámos, a Rosey gold viszont akár hétköznap is hordható. :) Tartós mind a 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Hydrolyzed Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydroxyethyl Urea, Tamarindus Indica Seed Extract, Urea
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.