Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Lilly, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás hyaluron-peptid komplexszel, vékonyszálú, gyenge, igénybevett hajra. Megerősíti a hajat a tövektől a végekig. Dús hatást és volument ad a hajnak. Már a hajtöveknél megemeli a hajat, de nem nehezíti el.

kissedina08

2019. május 22.

Elégedett vagyok vele, igaz hogy gyakoribb hajmosást igényel, de ettől függetlenül tényleg nagyon jó dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Ewcsi

2019. május 14.

Az illata jó, és dúsítja is a hajamat, viszont alig lehet kifésülni és zsírosodik is tőle szinte egyből. Nem valami jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Szilv

2019. március 17.

Abszolút elégedett vagyok vele. Vékonyszálú, kevés, "sehogysemállós" hajam ennek segítségével legalább egy napig úgy néz ki, mintha lenne :)
Nem sok hajápolót veszek újra, de ő köztük van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Nem sok hajápolót veszek újra, de ő köztük van.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Vékonyszálú hajam van, ezért gondoltam kipróbálom ezt a pakolást. Hajmosás után szoktam felkenni a hajamra szárítás előtt. Bár nem lesz egy csapásra dús hajam, de azért van kis változás, az illata pedig isteni, úgyhogy legalább jó illatot ad a hajnak. Annyi bajom van vele, hogy zsírosodik tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Csutak

2018. november 1.

Már egy ideje használom és hát az az igazság, hogy nem nyűgözött le egyáltalán. Átlagos hajápoló, ennél vannak jobbak is. Dúsító hatását pedig egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

kacibog83

2018. június 29.

Vékony szálú, kevéske hajam lévén felcsillant a remény a hajsűrűség növelő hatás igéretére. Sokmindent kipróbáltam már és tudom, hogy amilyennek a természet adta a hajam szerkezetét, azt nem igazán tudom megváltoztatni, legfeljebb kicsit felturbózni, ideig-óráig. Alapjáraton zsírosodásra is hajlamos a hajam, így sokáig latolgattam, hogy kipróbáljam-e ezt a terméket. Végül nem bájtam meg, mert valamicske dúsító hatása tényleg van. Arra ügyelek, hogy a hajtövemre ne nagyon kerüljön, a mennyiség tekiktetében is a "kevesebb több" elvét alkalmazom, így nem zsírosodott hamarabb a hajam, mint egyébként. Ápol, illatosít, kicsi volument ad a hajnak, kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

vanda102

2018. május 30.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be!
Az illata csodás, de ragacsos és összeállt tőle a hajam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be!
Az illata csodás, de ragacsos és összeállt tőle a hajam..

Hoogie

2018. május 22.

Sziasztok!Akit érdekel egy Szempillaspirál mellé ajándékba adom!!L'oreal Mega Volume Miss Manga spirál mellé!!
Sosem használtam!!

üdv,Hoogie

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Sosem használtam!!

üdv,Hoogie

pinupnicky

2018. május 1.

A fodrászom ajánlására vettem egy öblítés nélküli balzsamot, a választásom erre esett. Nem bántam meg. Jól ápolja a hajamat, kicsit dúsabbnak is érzem a hajam tőle. Csak a végére szoktam felvinni, viszont így is szerintem mióta ezt használom kicsit jobban zsírosodik, de nem vészes. Összességében ennyi pénzért elmegy, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

beautylover

2018. március 22.

Több hasonló terméket próbáltam már.. sikertelenül. Így hát kissé kételkedve vettem meg (akciósan). Nekem hozta azt amit ígér. Nyilván nem kell csodára számítani, de érezhetően dúsabb a hajam amikor használom, többnek tűnik, jobb a tartása, sokan megjegyezték a látható változást! :)) Lehet kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, de ezt nehéz megmondani mert télen amúgy is zsírosodna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.