Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanamizuki, az összetevőket feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Hangsúlyozd az egyéniséged ezzel a különleges kompozícióval, melyben az érett málna illatjegyei dominálnak a kecses vizililiom fölött, hogy aztán a pézsma elkápráztasson érzéki aromájával."

Avon Alpha for Her EDP szett
Ár: 8500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon Alpha for Her szett eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban , Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: --

Vivien9907

2021. február 9.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon csalódott voltam, mikor megláttam, hogy kivonták a forgalomból, be is vásároltam belőle három üveggel. Rajtam tartós, nőies illat, sokan megdicsérték mikor ezt viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Bellana

2020. október 4.

Erős, hűvösebb illat, nem kell belőle sok és jól megmarad, anyukám egyik kedvenc parfümje, szerintem is nagyon jó illata van, nem mondanám férfiasnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 4.

d.anett89

2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Kellemes, finom illata van és tartós is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Kellemes, finom illata van és tartós is

Dorothy22

2020. július 18.

Erőteljes nagyon az illata, az elején kicsit sokat fújtam és férfi illatnak éreztem magamon, meg mások is. Viszont 1-2 fújás bőven elég egész napra, így megmarad a nőies illat.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Elphlane

2020. június 15.

Dögös illat. Imádom.
Egész nap tart az illata. Nem minden embernek áll jól, ki kell tapasztalni.
Páromnak megvettem a férfi változatát is, nagyon tetszett neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Dögös illat. Imádom.
Egész nap tart az illata. Nem minden embernek áll jól, ki kell tapasztalni.
Páromnak megvettem a férfi változatát is, nagyon tetszett neki.

mlexa

2020. április 17.

Sokszor újravettem, sokan megdicsérték rajtam. Elég erőteljes illat, de nekem pont ezért tetszett. Avonhoz képest abszolút tartós. Sajnos egy ideje nem láttam a katalógusban...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Jasminum

2020. március 1.

Friss, nőies, koratavaszi illat bármely alkalomra.
A hajlakk mellékszag értelmezhetetlen számomra, ennek ellenére mégis szeretem. Nagyon tartós, egész nap érezhető illat. Emlékeztet az Yves Rocher orgonás parfümjére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Friss, nőies, koratavaszi illat bármely alkalomra.

Fannalin

2020. február 29.

Sose gondoltam volna h egy avonos parfüm lesz a kedvencem, erős, nehéz illat. Szerintem illik hozzám, bár volt aki megkérdezte, h férfi parfümöt használok e?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

AvonCica

2020. február 10.

Ebből az illatból csak egy mintám volt. Sokáig szagolgattam, becsben tartottam, és bár nagyon tetszett, de nem sokkal előtte szereztem be több új parfümöt is, halogattam a megvásárlását. Most meg már nem látom sehol. :( Nincs valakinek akár mini parfüm formájában? Esetleg Budapesti átvétellel? Szívesen megvenném, mert rajtam nagyon finom illattá alakult.
Kellemesen friss, mégis édes, de nem kislányos, inkább fiatal hölgyeknek tervezték szerintem. Persze a neve is csábítóvá teszi. Magamon több órán át éreztem, a ruháimon napokig megmaradt az a tiszta édes illat, amivé néhány óra alatt alakult. Nagyon tetszik :)

UP: néhány napja megkaptam ajándékba a koordinátoromtól. Nagyon szeretem, és tényleg hihetetlenül tartós (főleg árához képest), én reggel munka előtt fújok egyet-egyet a csuklóimra és a nyakamra, és még este is érzem magamon. Szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Majida

2019. november 17.

Borzasztóan erős illat...annyira nem tetszett,az illatával sem vagyok kiegyezve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Borzasztóan erős illat...annyira nem tetszett,az illatával sem vagyok kiegyezve

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool