Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanamizuki, az összetevőket feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Hangsúlyozd az egyéniséged ezzel a különleges kompozícióval, melyben az érett málna illatjegyei dominálnak a kecses vizililiom fölött, hogy aztán a pézsma elkápráztasson érzéki aromájával."

Jasminum

2020. március 1.

Friss, nőies, koratavaszi illat bármely alkalomra.
A hajlakk mellékszag értelmezhetetlen számomra, ennek ellenére mégis szeretem. Nagyon tartós, egész nap érezhető illat. Emlékeztet az Yves Rocher orgonás parfümjére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Friss, nőies, koratavaszi illat bármely alkalomra.

Fannalin

2020. február 29.

Sose gondoltam volna h egy avonos parfüm lesz a kedvencem, erős, nehéz illat. Szerintem illik hozzám, bár volt aki megkérdezte, h férfi parfümöt használok e?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

AvonCica

2020. február 10.

Ebből az illatból csak egy mintám volt. Sokáig szagolgattam, becsben tartottam, és bár nagyon tetszett, de nem sokkal előtte szereztem be több új parfümöt is, halogattam a megvásárlását. Most meg már nem látom sehol. :( Nincs valakinek akár mini parfüm formájában? Esetleg Budapesti átvétellel? Szívesen megvenném, mert rajtam nagyon finom illattá alakult.
Kellemesen friss, mégis édes, de nem kislányos, inkább fiatal hölgyeknek tervezték szerintem. Persze a neve is csábítóvá teszi. Magamon több órán át éreztem, a ruháimon napokig megmaradt az a tiszta édes illat, amivé néhány óra alatt alakult. Nagyon tetszik :)

UP: néhány napja megkaptam ajándékba a koordinátoromtól. Nagyon szeretem, és tényleg hihetetlenül tartós (főleg árához képest), én reggel munka előtt fújok egyet-egyet a csuklóimra és a nyakamra, és még este is érzem magamon. Szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Majida

2019. november 17.

Borzasztóan erős illat...annyira nem tetszett,az illatával sem vagyok kiegyezve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Borzasztóan erős illat...annyira nem tetszett,az illatával sem vagyok kiegyezve

xtabest

2019. május 27.

Rosszul használjuk ezt a parfümöt. Megvettem, mert akciós volt és mert régóta vágytam rá. A katalógusban még nagyon tetszett. Aztán, mikor először fújtam a bőrömre, hatalmasat csalódtam. Először jött egy friss, gyümölcsös, ám nehéz illat, ami imádni való, de aztán következett egy borzalmasan szúrós, rothadás SZAG. Azóta nem is használtam. És ekkor eszembe jutott a Krém Mánia. Talán nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen botrányos élménye volt ezzel az illattal. És tényleg. Többen is hasonló tapasztalatról számoltak be. Aztán valaki, akinek ezúton is köszönöm, azt írta, hogy fúj egyet a levegőbe és átsétál rajt. Kipróbáltam a csuklómon. És IGEN, így kellett volna először is. Viszont így nem valami tartós, de legalább a rothadós rész kimarad. Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

kacibog83

2019. január 23.

Megjelenésekor kaptam egy mintát belőle, melyet tavaszi, enyhébb időben használtam el. Akkor nekem túl nehéznek, "erősnek" tűnt, annak ellenére, hogy tetszett az édessége, ezért miután elkenegettem a mintát, nem is gondolkodtam a beszerzésén. Aztán párszor volt illatosított oldala a katalógusban és hiába éreztem kellemesnek, nem éreztem késztetést, hogy megvegyem. A legutóbb azonban nagyon jó áron volt a 30 ml-s változata, meg ugye most hideg van, az édeskés illatok ilyenkor nagyon jól működnek (rajtam), ezért nem tudtam ellenállni neki. A málna a gyengém, amit egy picit érzek is benne :), a pézsma kicsit a húsvéti kölni irányába viszi el a dolgot, de most, télen viselhető, nem csap át gejl illatba. Tavaszi-nyári időszakban biztos, hogy nem tudnám használni, akkor nekem sok lenne, de a tél végéig boldogan el fogom fújkálni. Tartósságát tekintve az én bőrömön közepes, így napközben frissíteni szoktam. Pár óra után nálam kissé komfort illatba megy át, ami teljesen jó, így tényleg nem tudok rosszat mondani erre a parfümre, bár mindez ugye az én bőröm vonatkozásában van, máson lehet, hogy másként viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

rtteszvesz

2019. január 7.

Sajnos nagyon férfias illata van rajtam. Olcsó jellegtelen férfi kölninek hatott és nagyon szúrós volt. Nagyon sokáig éreztem a kellemetlen szagát, elfújkálom, de köszönöm nem kérem. Alig várom, hogy elfogyjon, ennél sokkal jobb avon illataim voltak már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Megjelenése óta használom. Tartós illat, igazán karakteres, illik hozzám. És mellette szól még az ára is, amely szerintem igen kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Nykol28

2018. november 24.

Kedvencem lett az avontól! Tartós és pont illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Kedvencem lett az avontól! Tartós és pont illik hozzám.

PETRA820718

2018. október 13.

Kifújáskor kicsit szúrósnak, esetleg alkoholosnak, netán férfiasnak tünik, tünhet.
De!Pár perc után rajtam, legalábbis pozitìv irányba változik, erős talán picit fűszeres, de nagyon tartós illat marad és nem az átlagos megszokott Avon illat.Testápolójával igazán jó párost alkot.Mostanában sok Avonos illatot használok, mert sok drogériás drága parfümöt leköröznek tartóságukkal, ár- érték arányukkal.
Nem utolsó szempont, hogy a legtöbb Avonos 50ml-s sokáig elég.15-20 ml már rég nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool