Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

Kifinomult illat, mely pontosan azt a magabiztosságot és erőt sugározza, ami a nagy Őt is jellemzi. A bergamott frissessége keveredik benne a levendula különlegességével, valamint a tartós, fás illatjegyek gazdag aromáival.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2018. július 27.

A komoly és határozott, a céljától el nem tántorítható férfi illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

A komoly és határozott, a céljától el nem tántorítható férfi illata. :)

olahtimii

2016. október 12.

Imádom a páromon. Nagyon férfias, vonzó illat, és én váltig állítottam, hogy van levendulás illat is benne, de a párom nevetett rajtam, hogy újabban mindenben a levendulát érzem. Viszont ebben tényleg van 😀 ja és nagyon tartós, ez még fontos infó ☺ csak ajánlani tudom 💋

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate