Avon

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. július 25.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

1 kapszula 20 %-os koncentrált C-vitamint tartalmaz, amely akár 48 órán át aktív a bőrödön.

• revitalizálja és regenerálja a bőrt
  • fokozza az arcbőr ragyogását
  • védelmet nyújt a szabad gyökök okozta káros hatások ellen

Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

Alaya

2019. október 10.

Hát, sajnos nem lett a kedvemcem, de azért elhasználom (nem lesz nehéz, elég kevés darab van benne). Először is, a mennyiség volt nagy csalódás: össz-vissz 12 darab kis kapszula. Igaz, a terméket nem mindennapi használatra ajánlják, hanem 1-3 alkalommal egy héten. Aztán nem tetszett ez a kapszula-forma sem, feleslegesnek tartom, de ez lehet csak az én véleményem...
Viszont nem hagy ragacsos érzetet, elég gyorsan be is szívódott. A bőrhibáimat halványította, és egyenletesebbé tette. Nem hiszem hogy újra fogom vásárolni, de keresni fogom helyette valami más c-vitaminos krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.