Avon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: furkesz, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az innovatív, balzsamos állagú arctisztító, amely különlegessége, hogy használat közben olajjá változik, könnyedén távolítja el a szennyeződéseket az arcbőrről és oldja fel a sminket, még a szem környékén is. Segít fiatalosabb külsőt kölcsönözni a bőrnek, miközben megerősíti a bőrt védő nedvességréteget, így járulva hozzá ahhoz, hogy bőrünk már a sminkeltávolítás során is regenerálódhasson.

Használata:

1. Dörzsöld a két tenyered között amíg a balzsam olajjá változik.
  2. Vidd fel az olajat az arcodra, és masszírozd a bőrődbe, hogy feoldja a sminket és a szennyeződéseket.
  3. Víz hatására az olaj lotion állagúvá válik, így már lemoshatod."

Ár: 2000 Ft , Eladó: classycat
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1600 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
shara88

2019. szeptember 7.

Nagyon könnyen leviszi a sminket, az erősebbet is. Kellemes illata van, én benzin szagot nem érzek, csak eukaliptuszt, ami nzugtató hatással van a bőrre elalvás előtt. Szerintem tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Szandricsek

2019. július 15.

Régen nagyon sok Avon-t használtam, szerettem. Pixi Avon dobozban kaptam ezt. Az illata nekem inkább szag: mintha egy benzinkúton dörzsölném le a bőröm ipari kézpasztával....brrrr..még később is érzem az orromban a benzin szagot.
A bőröm talán kicsit tisztább lett tőle, fényesebb. Sminket nehézkesen, de lehozta. A végén ez a habzás...meg az elején a tégelybe nyúlkálás:(
Nem értem, mi volt ezzel a termékkel a cél. Nálam nem fogja kiütni a micellás vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

CeCeDrake

2019. január 25.

Update: a take the day off nyert, mivel olcsóbb, mint ez!

A Clinique hasonló állagú termékét már próbáltam. Ez kísértetiesen azt idézi állagban, hatásban.
Smink feloldására tökéletes, majd utána géles arctisztító és tiszta a bőr.
Újravenni nem fogom, de ettől függetlenül jó, pedig avon.
Kicsit féltem, hogy irritál majd, de semmi negatívat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Update: a take the day off nyert, mivel olcsóbb, mint ez!

Smink feloldására tökéletes, majd utána géles arctisztító és tiszta a bőr.
Újravenni nem fogom, de ettől függetlenül jó, pedig avon.
Kicsit féltem, hogy irritál majd, de semmi negatívat nem tapasztaltam.

ritaszeged

2018. október 3.

Szeretem a sminkem eltávolítására, mert nem kell külön vattapamacsot használom hozzá, mint pl a micellás vizekhez. Szépen oldja a spirált és az erősebb sminket is. Nekem nem irritálja a bőrömet. Hónapok óta használom és még mindig van a tégelyben. Egy borsónyi mennyiséget felviszek a szemem környékére és fellazítom a sminkemet, majd az arc többi területére eloszlatom a maradékot. Egy nedves, langyos arctörölközővel eltávolítom a terméket és a smink maradványokat. Ezután egy géles arctisztítót használok, szóval nem marad a bőrömön a termék. Nekem így tökéletes bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

katuc77

2018. szeptember 17.

Szerintem ez egy nagyon jó kis termék az Avontól. Tanácsadónőként próbáltam ki még a katalógus megjelenés előtt, és nem csalódtam. Nem használom mindennapos arctisztításhoz, hetente egy-két alkalommal veszem elő, a köztes napokon pedig arctisztító habot és micellás vizet használok. Nagyon kellemes érzés eloszlatni az arcomon, nem is kell belőle sok. Jó alaposan átdörgölöm vele az arcomat, majd konjak szivaccsal szedem le, körkörös mozdulatokkal. Nagyon jól esik az arcomnak. Utána hideg vízzel mosom le, és kész is az esti arctisztítás. Puha és hidratált érzést hagy maga után. Így, hogy nem használom minden nap, elég sokáig kitart. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni. Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek, akciós áron pláne megéri szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

zonga

2018. június 23.

Félve próbáltam ki a terméket, de szerintem nagyon jó. Fura az állaga, és kicsit mentolos illata van, de szép tiszta lett a bőröm, nem kell utána lemosni különösebben, vizes kézzel átsimítom, és letörlöm, és kész is.. Jó érzés a bőrnek, nem hagy zsíros, olajos réteget. Egyedül az üvegcséje miatt aggódom, félek, hogy leesik, eltörik. Lehet, hogy egy műanyag tégely praktikusabb lenne. De egyébként bátran ajánlom! Kicsit drága, de szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

skin

2018. május 26.

Nagyon ajánlom! Nekem van egy High End kategóriás arctisztítóm ami egy az egyben illatra állagra beltartalmilag ugyanilyen.
Nem csípi a szemet olajos állagánál fogva leoldja az alapozót a spirált a szemfestéket.
Nem zsírosítja a bőrt ,maradéktalanul lemosható. Egy nagyobb borsónyi mennyiséggel egy jópár kozmetikai vattát meg lehet spórolni.
Én úgy alkalmazom,hogy a tenyerembe veszem felmelegíteni és bekenem vele az arcom a szememet is. Körkörös mozdulatokkal átmasszírozom vele az arcom. Leöblítésnél kicsi fehér hab képződik. Nagyon kellemes tiszta érzetet hagy maga után.
Az ára akciósan sem alacsony,de ha azt vesszük alapul hogy egy felsőkategóriás arctisztító tizedébe kerül és 4 hónapig is kitart nem is olyan drága.
Amikor én vásároltam 1000 forint körül volt az ára ,de most hogy valami díjat is nyert ,ahogy láttam úgy 2000 akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

nagymariannka

2018. május 16.

Leoldja a sminket és ápol is, zsíros bőrtípusra egyértelműen nem ajánlom. Nálam a szemfesték lemosására nem alkalmas, ha belemegy a szemembe sokáig homályosan látok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

2018. május 7.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, mert szeretem az olajos illetve az ilyen "átváltozó" lemosókat, a Clinique TTDO nagy kedvencem, akaratlanul is ahhoz hasonlítom (és itt most nem is mondhatjuk hogy az drágább kategória mert ebből 50 ml 3500, a TTDO-ból pedig 125 ml 7600, szóval kb. egy árkategória, OK hogy az Avonnál sokszor van akció, de a TTDO-t is kb. minden hónapban meg lehet venni 20% kedvezménnyel). Ez sokkal nehezebben oszlatható el, nem olvad annyira folyékonyra, "vékonyra", ebből nekem egy arctisztításhoz nagyobb mennyiség is kell, és a lemosásnál is azt érzem hogy nehezebben oldódik. A sminket leszedi, ezzel nincs baj, nem irritál, de nekem nem olyan komfortos a használata, ráadásul az INCI-je is sokkal "csúnyább" ennek, van benne illatanyag, szintetikus és természetes is. Sajnos itt most azt kell mondjam hogy a némileg drágább egyértelműen jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!