Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: ursus, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncsimító korrektor

Használható a homlokon, szarkalábakon, vagy a szemkörnyék területén.

Akár már 1 hetes használatot követően a bőr szinte megújul és fiatalosabbnak tűnik (a felmérésben résztvevők szubjektív véleménye alapján)

bandita

2015. augusztus 30.

Tavaly tél óta megvan, és akkor egy-két használat után félretettem. A magyar nyelvű leírás valami olyasmit tanácsolt, hogy smink után tapogassam be finoman a területbe, hát erre nem alkalmas.
Szemránckrémként vagy szérumként sem.

Erőteljes szilikonos cucc, amely a próbák során a korrektorba, púderbe beletúrósodott, ha azok FÖLÉ kentem, tapogattam.

Önmagában felkenve a kézfejemre, vagy a területre azonban észrevettem, hogy ez amolyan primerféleség, és pár hete kipróbáltam a szemkarikák területére, ahol a ráncaim is vannak, amelyekbe a korrektorok bele szoktak csíkosodni. Smink előtt, szemkörnyékápoló helyett finoman felkentem a szemem alá, majd beletapogattam a korrektoromat, amit átpúdereztem.

A terület nagyon hosszú időre kifogástalan maradt, és ezen fellelkesedve azóta nem sminkelek nélküle. A fölső szemhéjon a festék alá másfajta primert használok, az a terület nálam zsíros, ott nem működött ez a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Szemránckrémként vagy szérumként sem.

ursus

2014. április 11.

Pár napja tesztelem. Magamon. :)
Egyelőre nem veszek észre semmi változást a ráncaim mélysége tekintetében.
Az állaga olyan mint egy enyhén púderes testvajnak ja és semmilyen fedése nincs.
Az illata pont olyan mint a falfesték és benzinkút elegye... Blööáá.
Mindesetre adok neki még esélyt, hátha... és jelentkezem friss hírekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 11.

Pár napja tesztelem. Magamon. :)
Egyelőre nem veszek észre semmi változást a ráncaim mélysége tekintetében.
Az illata pont olyan mint a falfesték és benzinkút elegye... Blööáá.
Mindesetre adok neki még esélyt, hátha... és jelentkezem friss hírekkel.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.