Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

CocoSunrise

2013. május 29.

UPDATE - Először én is megijedtem, hogy mit csinál a bőrömmel, de most, hogy 3 hete használom, csak jót tudok mondani róla. Az biztos, hogy ennél jobban tisztító arclemosóm még nem volt, SEMMI smink, piszok nem marad utána. És hosszútávon nem szárította ki a bőröm, kicsit feszül a használata után, de miután arckrém kerül rá puhább lesz, mint valaha. És észrevettem, hogy mióta használom szebb az arcom, 1 új pattanás sem jött elő jó ideje. Nem iritál, nem csíp... még amikor volt pattanásom azt sem csípte. Az összetevői sem rosszak ha jól látom. Megadom a max pontot.

A sminket nagyon jól lemossa, igaz nem nagyon habzik de ez nem is számít szerintem amíg teszi a dolgát. Viszont szárít, pedig nekem eleve nem száraz a bőröm de ettől kicsit feszül. Nem hiszem, hogy mindennapos használatra való. Én is észrevettem, hogy fura a bőröm utána, de még nem tudom mit kezdjek ezzel az infoval, csak most kezdtem el használni. Egyenlőre 4 csillag, egy mínusz azért mert szárít, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Pöti

2013. május 19.

Szétgyilkolta a bőrömet. Mintha zsíroldóztam volna.. Ilyesmit még sose tapasztaltam. Inkább zsíros a bőröm, de ez mindent levitt az arcomról. Nem akarok belegondolni, hogy egy száraz bőrű mit élhet át tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

kozlokova73

2013. május 19.

Miniatur kiszerelesben szetben rendeltem meg regebben, Elosszor azt hittem,hogy krem. Mondom valami hiba tortent . Aztan nezegettem,de lemoso volt. Nem habzott,de nem is artott,pedig erzekeny borom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

sün

2013. április 10.

Nagyon durva lemosó, nem igazán szerettem. mintha eltűnne a bőröm egy rétege. Vagy mintha nem is az én bőröm lenne. Egyáltalán nem habzik, nehéz lemosni is, mert krémes. Nem hiszem, hogy egészséges az, hogy így megváltozik a bőr alig néhány másodperc alatt. Szerintem ez veszélyes. A zsírt leviszi, na de milyen áron? Semmi más terméknél nem tapasztaltam még ezt. Vigyázzatok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Kisvirág08

2013. április 3.

Nyikorgósra tisztítja a bőrömet. Az illata nem rossz. Nem habzik túlságosan, és leöblíteni sem túl egyszerű. Viszont nem csíp, és a totális tisztaság érzését kapom az arcomon a használta után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Tulipan19

2012. október 29.

Most fogyott el egy adag, el lehetett használni, de sajnos nem ez az igazi számomra. Egyáltalán nem habzik (-1 pont) és nehéz lemosni (-1 pont). Persze tisztít és nem allergizál, nem szárít, illata nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

julill

2012. július 9.

Mini szettben vettem meg a krémekkel együtt. Használatkor úgy érzem mintha lehámlasztaná a bőröm felső rétegét. Van, hogy a kezemet is bőven krémezni kell a használat után, mert kiszárítja ahol hozzá ér. Mindennek ellenére utána a bőröm mintha megújulna. Igaz hetente csak 1x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

bodroska

2012. április 5.

A kedvenc arctisztítóm. Nem szárít, csodálatosan letisztítja az arcot, nagyon jó érzés használni és száraz/vegyes/érzékeny bőrűeknek is bátran ajánlom!!! Az összetétele is nagyon barátságos, szemet gyönyörködtető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

bandita

2012. április 1.

Sajnos ez a lemosó nekem nem vált be. Hagyott maga után valamilyen matt furcsa réteget az arcomon, amivel nem tudtam mit kezdeni. Ezenkívül irritálta a bőrömet. Mini termékként, próbaként választottam, a termékcsalád nappali és éjszakai mini krémjével egy csomagban, nagyon kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 1.

Szép

2012. január 17.

Az egyik legjobb lemosó szinte ujjá éled a bőrőd

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Az egyik legjobb lemosó szinte ujjá éled a bőrőd

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Butylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.