Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss, vizes illat férfiaknak

Soly77

2017. május 30.

:-))))))))))) bocsi... de a cégnél ahol dolgozom ez van a budiban illatosítónak... :-)))) tényleg jó illata van de nem tudnám elképzelni hogy valaki magára fújja...
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pr. Nóra

2015. július 27.

Nagyon kellemes, friss, üde, tiszta illat. Avonhoz képest tartós is, bár gyanítom, hogy a párom locsolja ezerrel.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

sunbazsi

2014. október 30.

Imádom a férjemen!!!!!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Imádom a férjemen!!!!!! 5*

t.evacska21

2014. október 25.

Nagyon jó illata van! Egyik barátnőm nem igazán szereti a férfi parfümöket szagolgatni, de ez még neki is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Baabbii95

2014. augusztus 22.

Én páromnak vettem 1et. Nagyon jó illata van!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Én páromnak vettem 1et. Nagyon jó illata van!! :)

tothdetty22

2014. augusztus 13.

A barátomnak vittem először mintát, nagyon tetszett neki. Aztán kaptam egy parfümöt is az Avontól és nekiadtam. Nagyon örült neki. Friss illata van, olyan, mintha akkor lépne ki a zuhany alól. Remélem lesz női párja is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

surrealia

2014. augusztus 4.

Igazi férfias, bolondító illata van, még most is az orromban érzem az illatát. Páromnak rendeltem belőle, alig várom, hogy megérkezzen, és odaadhassam neki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

agiv

2014. július 29.

barátomnak rendeltem isteni illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

barátomnak rendeltem isteni illata van!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone