Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamott, bors

Szívjegyek: írisz, jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília, ámbra, szantálfa

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: freegid
Állapot: Eredetileg 10 ml volt, fotón látható a mennyisége., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás. Csak postán tudom küldeni.
Avon Artistique Iris Fétiche EDP 10 + 8 ml
Ár: 1500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Anaszti97

2021. október 12.

Nagyon imádom, és ami a legjobb benne, hogy ruhán több napig is érződik. IMÁDOM!!!!!!! Azt tegyük hozzá, hogy AVON parfüm, és árkategóriában teljesen megfelelő. Rajtam tökéletes az összhang. Egy próbát megérhet bárkinek hiszen kis 10ml változatban is kapható. Én már rengetegszer újra vettem. Szerintem nincs évszakhoz kötve az illat, és kortól függetlenül bárki hordhatja. Ez a parfüm nagyon különleges és nagyon tuti :) Ez már a polcom darabja marad amíg kapható!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Bigris

2021. június 23.

Amikor megjelent megvettem. Finom volt, de nekem tényleg volt benne valami uniszex, valami férfias, ezért azzal a lendülettel tovább is adtam. Aztán most májusban az egyik kedves eladó a vásárlásomhoz pont az Iris Fetiche mintáját küldte el nekem. Tettem vele egy másik próbát. És akkor puff, beütött. Meg kellett vennem megint. Az uniszex vonal időnként megjelenik rajtam, de nem mindig. Azt kell mondjam Ő számomra az utóbbi évek egyik legjobb, ha nem a legjobb Avon parfümje. A kollekció többi darabját nem szeretem ennyire, de azok is jók. Szerencsére teljesen hiányzik belőle a tipikus AVON alapillat, amely majd minden parfümjükben megjelenik. Nagyon élvezem. Nagyon szép egésszé áll össze a kompozíció. Vanillacaramella.sweet szépen leírta a jegyeket, amik dominálják. Amit a hátrányaként tudok említeni, hogy bőrön a fejillat leszáradása után alig-alig van szillázsa. Ez pedig azt jelenti, hogy 2-3 óránként újra fújom. Jobban szeretem a legalább kartávolságban érezhető illatokat, amikor auraként vesz körül a finom illatfelhő. Ő pedig 2-3 óra után csak eléggé közelről érződik. Ruhára nem nagyon szeretem fújni a parfümöket, mert megfoghatják a ruhákat, és a legtöbb parfüm a bőrön fejlődik ki igazán. Az uniszex besorolásról azt kell mondjam nem tudnám férfin elképzelni. Nade sose mond, hogy soha... Annyira minimális férfias beütést érzek rajta, hogy szinte nincs is.
Megkapja tőlem az öt csillagot, még úgy is, hogy jobban szeretném, ha több időt bírna ki és nagyobb lenne a hatókör.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 23.

vanillacaramella.sweet

2021. március 18.

Update: Nos mennyit jelent a bőrkémia és az évszak! Most a napokban kedvem támadt felfújni és lám, teljesen más oldalát mutatja az illat, mint nyáron. Most valahogy erősen virágos, aromás, kissé pikáns és semennyire sem púderes! Én sem értem, azért ennyire nem szokott egy illat más lenni rajtam.
Még mindig nem tudok rájönni, mire hasonlít, de régesrégen volt ehhez nagyon hasonló, annyira retro érzésem van ettől (is). Kellemes, erősen virágos, kis fűszerességgel, pici zöld nyersséggel, frissességgel, de főleg az erős bors, jázmin, rózsa, írisz, vanília, szantálfa dominál szép kis egységben. Kb 4-5 órán át érzem magamon, ruhán tovább persze. Az ámbra melegsége nem vehető ki annyira most. Illik hozzá továbbra is a lila szín, ez tényleg lila illat.

2020. augusztus 1.:
Alapjàban véve nagyon puha, meleg, púderes, vaníliàs, szantálos-ámbrás illat, rózsàval, jàzminnal. Pici pikáns fűszeressége (bors), frissessége (zöldes, bergamottos) van, ami ad egy plusszt neki, de ez az oldala enyhébb.
Rajtam nem hasonlít a fekete-fehér exlamation-re (van itthon). Tömény, erős, nagy a szillázsa, tartós, szuper a lila szín hozzà.
Nagyon emlékeztet egy illatra,de hosszú hetek óta nem tudok ràjönni, mire, pedig nagyon nagyon közeli ehhez. Szerintem nyáron sok lehet a 38fokban, de ősztől már jó. Nőies, erős, melegséges, édes illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

2020. augusztus 1.:

biaszabo1

2021. február 24.

Otthon a pipere cuccaim között találtam az illatmintát. Fogalmam sincs már ki adta, de annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy fel kutattam az egész netet, honnan lehet megrendeli előreutalással. Végül az amazonról rendeltem meg horror áron, még karácsony előtt. Szállítással együtt majdnem 10 ezer volt, szóval nem ez volt az eddigi legjobb üzletem.
A tartóssága mondjuk kárpótól. Az illata számomra nem tolakodó, szívesen használom a hétköznapokon is, de a párom szerint van benne valami fura. Valószínűleg túl komoly hozzám ez az illat, de valahogy mégis a függője lettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Puszedli83

2021. január 2.

Az itteni véleményeket olvasva rendeltem egy 10ml - s kiszerelést. Meglepődtem milyen finom, nőies illat, ha nem tudom megsem mondanám, hogy ez egy Avonos parfüm. Rajtam nagyon tartós, 2 fújás bőven elég. Mindennapokban nem használom, nekem attól elegánsabb illat. Vettem még egy 10 ml- est, annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Piscinke

2020. december 1.

Óóóó, végem van megint csak. Nem gondoltam, hogy Avon-téren lesz még szerelem első szippantásra, de lett. Sejtettem a jellege alapján, hogy jó lehet, de csodálkozom, hogy tényleg az is :) És ráadásul különlegesnek is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Fiszuli

2020. november 24.

Pár hónapja kezdtem el komolyabb parfümök iránt érdeklődni. Egyelőre csak gondolati szinten keresem önmagam a komoly kreálmányok terén. Itt a Krémmánián bukkantam rá az AVON új illataira, sokan elismeréssel szóltak róla, én meg úgy voltam vele, hogy kezdésnek jó lesz. Mind a három Artistique parfümöt megrendeltem miniben. A magnóliásat meg sem szimatoltam, azt tavaszra tartogatom, addig rá sem nézek. Ebben a parfümben a zöld jegyek, az írisz, a jázmin és a rózsa vonzottak nagyon. Szinte mindet meg is találtam benne, tetszett az összhatás, bár a púderessége nekem sok volt, valamiért olyan "nénissé" tette számomra. Kacérkodtam a gondolattal, hogy egy napra magamra fújjam, de tartottam tőle, hogy émelygős lenne az orromnak. Már csak azért is, mert a hatósugara nagyon jó, az illat mosásig megmarad a ruhán. Fújkáltam még párszor, "hátha most" felkiáltásokkal, de mindig zavart ez a poros púderesség és elkezdtem tartani a vaníliától is, hogyha az még rátesz erre egy lapáttal, hát nekem ott végem. Addig fújkáltam, míg egyszer szinte közvetlenül a Patchouli Indulgence kifújása után sikerült belefújnom a levegőbe. Ott valami megmoccant bennem. Kimenekültem a szobából, irány a nappali, ahol se-illat van. Egy fújás a Patchouliból, egy az Irisből. Összeolvadtak. Imádtam. Belesétáltam. Szerelmes lettem. A képek pedig csak villogtak, minden beugrott, ami a hideg télhez, a lágy hóeséshez, a meghitt családi együttlétekhez, a karácsonyhoz, a szilveszterhez, a meleg-illatú szobához, vagy a pihe-puha ágyba bújás utáni megnyugváshoz köthető. Nem tudom mi és hogyan olvadt össze benne, nem tudom mi dominál, mi nem, semmit nem tudok erről az egyvelegről. Nem is érdekel, mi és hogy jött össze. Azt viszont tudom, hogy bárkinél leülök az ünnepi asztalhoz, ez az egyveleg lesz rajtam. Akkor is, amikor a keresztfiammal a karácsonyi ajándékaival játszom. Akkor is, amikor magamhoz ölelem a újszülött unokahúgomat a fenyőfa mellett. Akkor, amikor gyönyörködök anyukám és mamám "szétnemrepedt" bejglijében. Akkor is, amikor az életértelmével hazaérve bele zuhanunk az ágyba a napok óta tartó evések és gyerekzsivaj után. Ezt a két illatot fogom viselni. Együtt.
Az utánpótlás érkezik, nem kockázatom meg, hogy az ünnepek alatt kifogyjak a 10 ml-es kiszerelésekből. Sohasem viseltem még ehhez az egyveleghez hasonló illatot. Nagyon örülök a felfedezésemnek, ami az első, de remélem nem az utolsó. Mindenképp meghatározó illat lesz ez az egyveleg számomra az ünnepekkor, de valószínűleg csak akkor. Elképzelhetetlen számomra utcai, vagy irodai viseletként, sőt, ettől a gondolattól egyenesen borzongok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

VickyV

2020. október 30.

Mintát kaptam csak belőle, amiből egy egész minimálisat próbáltam ki a csuklómon.
Őszintén szólva nekem ez annyira nagyon nem, hogy valami őrület.
Nagyon kis tucat, és egyszerű illatnak tartom.
Az üvege szép, de nyilván azért, mert ez is valami minőségibb illat koppintása:)
(Mielőtt bárki berágna, nyilván lehet, hogy akiknek tetszett, azokon valamilyen módon teljesen máshogy nyilvánult meg, rajtam sajnos kb Playboy/Impulse kategória)
Előnye viszont azok számára, akiknek tetszett, hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Őszintén szólva nekem ez annyira nagyon nem, hogy valami őrület.
Nagyon kis tucat, és egyszerű illatnak tartom.
Előnye viszont azok számára, akiknek tetszett, hogy tartós.

Kremcica

2020. október 28.

Különleges illat az Avon kínálatában, szerintem nem is mindennapi viselet. Első szaglásra az üvegből kicsit porosan, púderesen íriszes. A bőrömön már elmúlik a poros illat és előjön a vanília, picit a szantálfa is. Édes, de nem cukrosan sziruposan vagy fullasztóan édes. Rajtam rendkívül erőteljes egy fújás is (10 ml-es kiszerelésem van) a ruháról csak mosással tűnik el. A magnoliás illat is tetszik csak nem magamon. Tetszik az Avonnak ez a vonala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

kissd

2020. október 26.

Nagyon finom kellemes illata van és viszonylag tartós is! Különleges de nem annyira, mint a vele együtt megjelent Artistique Patchouli Indulgence. ÉS ha már itt tartunk, akkor az utóbbi kettő pedig fel sem ér az Artistique kollekció két új darabjához: Oud Grander és Ambre Ardent. Hááááát ez az Avoooon, kellemes csalódás azt kell mondjam parfümök terén :) (itt csak az artistique-ra értem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate