Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamott, bors

Szívjegyek: írisz, jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília, ámbra, szantálfa

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 1.

Alapjàban véve nagyon puha, meleg, púderes, vaníliàs, szantálos-ámbrás illat, rózsàval, jàzminnal. Pici pikáns fűszeressége (bors), frissessége (zöldes, bergamottos) van, ami ad egy plusszt neki, de ez az oldala enyhébb.
Rajtam nem hasonlít a fekete-fehér exlamation-re (van itthon). Tömény, erős, nagy a szillázsa, tartós, szuper a lila szín hozzà.
Nagyon emlékeztet egy illatra,de hosszú hetek óta nem tudok ràjönni, mire, pedig nagyon nagyon közeli ehhez. Szerintem nyáron sok lehet a 38fokban, de ősztől már jó. Nőies, erős, melegséges, édes illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

pirospipacsocska

2020. július 18.

Sikerült beszereznem egy 10 ml-es kiszerelést.Nos,az én bőrömön szinte pontosan ugyanolyan,mint a tini koromban használt Exclamation (fekete felkiáltójeles)parfüm.Kellemes illat egyébként,de sajnos az én bőrömön szinte csak az édes vanília érződik.Szerettem volna ha az írisz dominált volna inkább benne!Tartós,kellemes,édes,elegáns illat ,pár fújás hosszú órákon át tartja magát.És szerencsére nem érzem benne a tipikus Avon parfümökre jellemző illat összetevőt!Mindenképp megéri kipróbálni a 10 ml kiszerelést akciósan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

dandy93

2020. július 16.

Finom, friss-virágos illat, egész tartósnak is mondnám, csak sajnos nem tökéletes a kémia közöttünk - rajtam a fanyarabb (és általam kevésbé kedvelt) illatjegyei dominálnak, a puha meleg virágos lecsengés valahogy elmarad. Ez persze nem a parfüm, hanem a bőröm "hibája", de a kis kiszerelést így is boldogan el fogom fújkodni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

nikolett

2020. július 5.

Kellemes meglepetes, igazabol nem is szamitottam ra, hogy ennyire tartos. Egy illatminta alapjan valamilyen szinten zsakbamacska volt es sokalltam is az arat, de ugy voltam vele, hogy max. x-edik tanulopenz:D Nagyon szeretem es jelenleg ugy erzem, hogy allando tagja lesz a keszletnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

micsmics

2020. június 28.

Nahát! Fragin olvastam róluk először. Aztán Anya hozott haza egy Avon katalógust pár héttel ezután. Ott voltak mind a hárman, én meg dilemmában, melyiket válasszam. Végül azért döntöttem mellette, mert az elkövető hölgy az egyik kedvenc Van Cleefem alkotója is. Vanília, írisz, jó orr, nagy baj nem lehet.
Ez egy jól összerakott, bitang jó parfüm. Nincs tipik avonos mellékzönge, csak simán jó illat, mely kifejezetten tartós. Igen, íriszes, púderes, édes. Mindezt potom pénzért.
Esküszöm, ha ezt vmi menő márka, bazi drága üvegébe csomagolnák óriási hisztéria lenne körülötte, és mindenki ezt akarná kicsiben, nagyban, bármiben, de mivel avonos, így.....
Illat:5 csillag
Tartósság: 5 csillag
Ár/érték: 100 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Illat:5 csillag
Tartósság: 5 csillag
Ár/érték: 100 csillag

AvonCica

2020. június 20.

Isteni illata van, imádom! A katalógusban szaglászva egyből megfogott, és jött is a minta, majd a miniparfüm. Lassan azt is elfogyasztom, nagy eséllyel megveszem majd a teljes kiszerelést is.
Na de kezdjük az értékelést.
1. Lila!!! Igen, imádom ezt a színt amit a csomagolás kapott, és az íriszt is, nekünk is voltak gyönyörű lila színű nőszirmaink a kertben, amikor kicsi voltam. Már ezzel megvettek kilóra.
2. Édes. Nagyon kedvelem az édes illatokat, és bár tini korom óta sokat finomodott az ízlésem parfümök terén, és sok virágos, fűszeresebb illatot is kipróbáltam, a vanília örök illatösszetevőm marad. Ebben az illatkompozícióban nagyon jól érződik egész végig, ami nekem nagyon tetszik! Mégis az írisz ad egy kis extrát, én nem is szagoltam még hasonlót, pedig a drogériák illatkínálatát előszeretettel szoktam szagolgatni, és a katalogusillatokat is betéve tudom már. A nieche vonal sajnos (még) nem az én pénztárcámnak való, így azokkal nincs kapcsoaltom, de sok helyen láttam, hogy azokhoz hasonlítják ezt a vonalat. És el is hiszem. Tényleg drágábbnak tűnik, mint amennyibe kerül, és nagyon egyedi. 🌺
3. Nagyon tartós! Rajtam egész nap érződik, pedig én inkább csak a pulzáló pontokra fújok, és sejthető is, hogy mivel csak 10ml van belőle, bizony spórolósra vettem a figurát! 😁
Összességében legalább 100 csillagot adnék ha lehetne, de így marad az 5. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Na de kezdjük az értékelést.
Összességében legalább 100 csillagot adnék ha lehetne, de így marad az 5. 🥰

LocseiZsuzsanna

2020. június 10.

Nagyon jó parfüm! Kíváncsiságból vásároltam, és nem csalódtam. Írisz és vanília, kissé púderes, édes és hipnotizáló. Megállja a helyét bármely más niche írisz illat mellett, sőt, még jobb, mint néhány (nem nevezem meg őket). Az ára megfizethető azok számára, akik már unalmasnak tartják a mainstream, mindig ugyanolyan, olcsó illatú katalógus-parfümöket és "művészit" szeretnének. Ezzel a "niche" vonallal az Avon igényesebb és érzékenyebb vásárlókat is elérhet. Rajtam hatósugara közepes, 1,5 óra után bőrközelivé válik, és hosszú ideig megmarad. A legjobban a leszáradást szeretem mert a nyitás túl erős, az írisz nem a kedvencem és harsány, de később halványul és helyet ad a vanília és a pézsma számára. Megédesedik és felmelegszik, vidám illat azok számára, akik szeretik a niche és az írisz parfümöket. Érdemes a próbára szeritem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Dormir

2020. május 24.

Szerintem is jól megcsinálták. Igaz ugyan, hogy nem a klasszikus, hűvös, poros írisz, mint pl a Prada, de finom. Tartós, jó kis minőség.
Számomra mutat hasonlóságot az Yves Rocher Bois Sensuel illatával is.
Pici fanyarság van benne, így a vanília messze van a LVEB édességétől, de azért érezni. Komolyabb alkalmakra, komolyabb hölgyeknek is ajánlott.
Mint Avon, hozott újat, mint illat annyira nekem nem egyedi, de sokaknak biztosan az lesz. Csak ezért adok 4 pontot, de valóban dícséretes ez az új csapás részükről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 24.

Számomra mutat hasonlóságot az Yves Rocher Bois Sensuel illatával is.

Tina9997

2020. április 18.

Egy 10 ml-es van a birtokomban. Nagyon tetszik, nagyon tartós! Megy az 5 csillag és jön a nagy kiszerelés! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

pagangoddess

2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. Az Iris Fetiche rajtam sokkal tartósabb, mint a fent említett zárójeles társai. Amint lecseng a nyitó írisz szúróssága (most rád nézek, Dusita Splendiris, te nagyon nagyon szúrsz!) előjön a nyugodtabb, krémes vanília, kellemesen illatozva. Gratula, Avon, visszatért a remény, hogy igenis van illat az alap avon-szagon túl, de még mennyire!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate