Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elegáns illat, melyet a Dancing with the Stars TV show inspirált. A romantikus málna, a nőies, pink rózsaszirmok és az érzéki ámbra pompás kombinációja.

Pocok96

2018. február 26.

Nem túl tartós volt az illata, de ruhára szerettem fújni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Nem túl tartós volt az illata, de ruhára szerettem fújni belőle.

Garykata

2013. november 9.

Kellemes az illata, édeskés, napi többszöri alkalommal használandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 9.

Kellemes az illata, édeskés, napi többszöri alkalommal használandó.

Moncsyy

2013. augusztus 26.

Parfüm párjával szettben rendeltem meg. Egyszerű visszafogott, kellemes mindennapos illat, inkább édeskés mint virágos. Hétköznapokra tökéletes, egyébként nem túl maradandó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

orsipanka

2013. április 1.

Az illata tetszik, csak egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Az illata tetszik, csak egyáltalán nem tartós.

Babus92

2013. január 23.

Nekem tetszik az illata, csak nem elég intenziv, és nem olyan tartós. Egynek megteszi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Lillith

2012. december 15.

Ahogy megkaptam, azzal a lendülettel adtam is tovább. Teljesen más illatra számítottam, én se málnát, se rózsát nem éreztem ki belőle, csak tömény púder illatot. Amit nem szeretek.... :( Tartósnak se mondanám, szerencsére hamar eltűnt az illata a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

agi.greendaygirl

2012. december 14.

ruhára szoktam fújni, a parfümmel együtt használom. így jól kiegészítik egymást, önmagában valószínűleg nem sokat ért. Ajándékba járt a parfümhöz a miniparfümmel együtt. igazából nem tudom, hogyan is kéne egy ilyet pontozni, nem tudom, hogy pontosan milyen célt kéne szolgálnia :D de nekem így ruhára fújva bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.