Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jadelina17, Módosítva: 2013. november 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál

Egy kis mennyiséget fújj a nyakadra, füled mögé és csuklódra. 3 év feletti gyerekeknek ajánlott a használata.

Kimi

2014. január 25.

jadelina17! Nem ciki, a barátnőm 22 éves létére rendelt :D Azonban ő egy idő után besokallt és nem használta, azt mondta már túl édesnek és töménynek tartja. Ez összefügghet a tartósságával is mivel a meleg nyári napokon is több órán át lehetett érezni rajta. Lehet hogy egyszer én is rendelek (ha még lehet), mert nagyon tetszik a gyümölcsös illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

jadelina17

2013. november 9.

Lehet ciki, de én 17 éves létemre már kb 5* rendeltem az avonból, finom epres illata van, kicsit édeskés de szerintem jó.:) Tartósságát illetően sincs vele gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Hidratálók: PEG-40, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.