Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: feketeribizli, rózsa, érzéki pézsma

Ár: 2990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Avon Be Romantic Kölni eladó
Ár: 2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Narbeleth

2018. január 7.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Friss, üde illata van, és meglepően tartós is (4-5 órán át is érződik, a ruhákban sokáig benne marad). Szerintem, ha kölni szempontból nézzük, 5*, de parfümökhöz viszonyítva a tartósságát tekintve 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Era012

2017. szeptember 29.

A kishúgom használja. Kölni létére szuper tartós. Amikor befújja vele magát, az egész ház illatfelhőben úszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dandy93

2017. július 24.

Újravásárlós könnyed mindennapi illat. Rajtam citrusos-virágos jellegű, üde, fiatalos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

csudex

2017. július 15.

Nyari, viragos tini illat. Szeretem mert ude es friss. Nem tul tartos, de ennyi penzert tokeletesen megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Barbinc

2017. május 23.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát,friss,nyári, csajos. Sokáig érehető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát,friss,nyári, csajos. Sokáig érehető

pcsillu

2017. január 7.

Én imádom ezt a parfümöt. Kellemes édeskés-virágos illata van, könnyed, nyárias. A külseje nagyon vidám, aranyos, és mivel ilyen picike könnyen tárolható. Ahhoz képest, hogy nem de parfüm egész sokáig tart, én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Ewcsi

2016. október 23.

Nagyon kellemes illata van, hétköznapokra tökéletes, engem egy régi Essence parfümömre emlékeztet, és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nixi91

2016. október 9.

Engem egy az egyben az egyik Adidas parfümömre emlékeztet. Konkrétan ugyanilyen illata van...Édeskés de nem tolakodó, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Rockysinger

2016. szeptember 17.

Szeretem nagyon :D De a társát, a Be Fun-t többet használom mostanában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Szeretem nagyon :D De a társát, a Be Fun-t többet használom mostanában.

janvidia

2016. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, nyárias

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, nyárias

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool