Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: feketeribizli, rózsa, érzéki pézsma

Avon be Romantic parfüm eladó
Ár: 2450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Narbeleth

2018. január 7.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Friss, üde illata van, és meglepően tartós is (4-5 órán át is érződik, a ruhákban sokáig benne marad). Szerintem, ha kölni szempontból nézzük, 5*, de parfümökhöz viszonyítva a tartósságát tekintve 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Era012

2017. szeptember 29.

A kishúgom használja. Kölni létére szuper tartós. Amikor befújja vele magát, az egész ház illatfelhőben úszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dandy93

2017. július 24.

Újravásárlós könnyed mindennapi illat. Rajtam citrusos-virágos jellegű, üde, fiatalos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

csudex

2017. július 15.

Nyari, viragos tini illat. Szeretem mert ude es friss. Nem tul tartos, de ennyi penzert tokeletesen megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Barbinc

2017. május 23.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát,friss,nyári, csajos. Sokáig érehető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát,friss,nyári, csajos. Sokáig érehető

pcsillu

2017. január 7.

Én imádom ezt a parfümöt. Kellemes édeskés-virágos illata van, könnyed, nyárias. A külseje nagyon vidám, aranyos, és mivel ilyen picike könnyen tárolható. Ahhoz képest, hogy nem de parfüm egész sokáig tart, én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Ewcsi

2016. október 23.

Nagyon kellemes illata van, hétköznapokra tökéletes, engem egy régi Essence parfümömre emlékeztet, és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nixi91

2016. október 9.

Engem egy az egyben az egyik Adidas parfümömre emlékeztet. Konkrétan ugyanilyen illata van...Édeskés de nem tolakodó, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Rockysinger

2016. szeptember 17.

Szeretem nagyon :D De a társát, a Be Fun-t többet használom mostanában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Szeretem nagyon :D De a társát, a Be Fun-t többet használom mostanában.

janvidia

2016. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, nyárias

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon szeretem az illatát, nyárias

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.