Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csábító gyömbér és rabulejtő dohányvirág kombinációja az ellenállhatatlanul csábító, bársonyos bőrrel és fás aromákkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Nagyon finom , intenzív, karakán illatú parfüm. A férjemen nagyon szeretem ezt az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

vixy07

2019. március 12.

Én azthittem, hogy ez egy új illat, ami majd most áprilisban jelenik meg, de ezekszerint tévedtem :D mindegy, a lényegen nem változtat, én egyből beleszerettem, tusfürdővel együtt rendeltem. A páromnak annyira nem jön be az illata, de a kedvemért ezt használja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

DynaNusser

2017. április 24.

Követelem vissza! :D A egyik, ha nem a legjobb férfi parfüm volt. A férjem iszonyatosan válogatós parfüm ügyben, kézzel-lábbal, mindennel tiltakozott, hogy Avonos parfümöt neki? Soha! Mégis megvettem, aztán kivonták. Most meg azt hallgatom, hogy ilyet kell szerezni valahonnan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

kinibaba19

2014. november 14.

Nagyon kellemes illat, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Nagyon kellemes illat, ajánlom.

Blackxentric

2014. október 8.

A legjobb férfi illat, amit valaha éreztem. Azt hiszem már nem lehet kapni. Sajnos. Pedig annyira jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Barátomnak ilyen van. ezt használta, mikor belészerettem...imádom!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Barátomnak ilyen van. ezt használta, mikor belészerettem...imádom!!!!!!!!!!!!!

nagy.nikike

2013. július 17.

Nah ő Bleck Soude családból számomra No1, imádom az illatát. Mély ,fűszeres csábító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

matine91

2013. május 4.

Mintát kaptam belőle, amit azonnal ki is próbált a barátom. Eleinte nem tetszett, mert szúrós szagú pacsulinak érződött, de később olyan szinten kibontakozott az illat, hogy majdnem elájultam. Nagyon tetszik. Egyszer lehet megveszem a parfümöt is, amint adódik rá alkalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Kleopátra

2012. november 2.

Férjemnek vettem,de nem bántam meg.
Igaz először egy pár mp-ig eléggé erős,szúrós illata van/ez nem is tetszik/,de pár perc múlva szépen kibontakozik:először a fás jegyek,majd a finomabb,édesebb karakterek.
A tartóssága is megbízható. Avon legjobb férfiparfümje,a Touch-csal együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Férjemnek vettem,de nem bántam meg.
A tartóssága is megbízható. Avon legjobb férfiparfümje,a Touch-csal együtt :)

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Elodje illata jobban tetszett a barátomon, de ez ellen sem volt kifogásom..Férfias illat, ár-érték arány is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone