Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Meleg és érzéki illat annak a férfinak, aki tudja, hogyan legyen gyengéd, és hogyan tegye boldoggá a szeretett nőt. Illat, mely felér egy gyengéd érintéssel. A kölcsönös bizalom és a végtelen gyengédség közeli érintése - elegáns, visszafogott aroma.

Fruzskooo

2021. október 16.

Egész nap csak a férjemet szagolgatnám mikor ezt viseli...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Egész nap csak a férjemet szagolgatnám mikor ezt viseli...

Carlito

2021. szeptember 27.

Gyerek koromból volt emékem róla már akkor felfigyeltem rá.Most gondoltam megpróbálkozom vele sok év után.Hála isten nem rontották el.Szerintem ez a legjobb Avon férfi illat ami valaha készűlt.Nem tucat, nem pacsuli, nem katyvasz mindenből pont annyi van benne amennyi kell.Lágy kellemes nem taszitó.Ár érték arányban is szerintem nyerő.Avon tőlem ez 5-ös.Remélem nem fog eltűnni mert ez egy érték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

paranoidcat

2019. július 27.

Van egy '89-es dal, az a címe, hogy Black Velvet: na, ez az illat az a hangulat. Én nőként simán magamra fújkálom.
Viszont hidegben jobban szeretem, csak akkor kerül le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Viszont hidegben jobban szeretem, csak akkor kerül le a polcról.

blackrose

2019. március 2.

Okè, őszintèn mondom èn csak katalógusban szaglásztam meg ezt az illatot, de percekig nem tudtam leakadni róla. Nagyon tetszett. Fèrfias, de mègis kellemes nem olyan harsány mint más parfümök. Egèsz nap el tudnám szagolgatni, vagy valakin szagolgatni :D Az biztos hogy rendelek majd az illetőnek egy üveggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Lina1105

2018. június 1.

Páromnak vettem tavaly karácsonyra, mert annyira imádtam az illatát. Tartós, férfias, szuper termék, elegáns csomagolásban.
Viszont közben terhes lettem, és most egyszerűen nem tudom elviselni magam körül :D Persze ez nem von le a termék értékéből, csak már nagyon várom hogy kibújjon a pocaklakóm, helyre álljon a hormonszintem, és újra élvezhessem az illatát :DDDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

MiniMazsi

2017. december 29.

Annyira imádom a páromon, most karácsonyra is ezt kapta tőlem, hogy minél tovább érezhessem rajta :) Tartós parfüm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

nikolett

2017. november 24.

Apukam nagyon orul neki es szereti is, most ezert tolem kap egy szep nagy otost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Era012

2017. szeptember 29.

Apukám használja kb. a megjelenése óta. Az egész család imádja rajta ezt az illatot, már a védjegyévé vált. Korán reggel elmegy munkába, ekkor befújja magát vele és amikor késő délután hazajön, még mindig érezni. Igazi férfias illat, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Anita9620

2017. július 4.

Párom használja, mindketten nagyon szeretjük. Kellemes illat viszont nem annyira tartós, mint a Full Speed parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

i.napcsi

2017. február 27.

nagy kedvenc,igazi bőrös illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

nagy kedvenc,igazi bőrös illat!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.