Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Meleg és érzéki illat annak a férfinak, aki tudja, hogyan legyen gyengéd, és hogyan tegye boldoggá a szeretett nőt. Illat, mely felér egy gyengéd érintéssel. A kölcsönös bizalom és a végtelen gyengédség közeli érintése - elegáns, visszafogott aroma.

Csomagolt, bontatlan! 75 ml Avon Black Suede Touch for Men
Ár: 5800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1000ft , Eladó: Bellana
Állapot: Tele van, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel,posta,foxpost

paranoidcat

2019. július 27.

Van egy '89-es dal, az a címe, hogy Black Velvet: na, ez az illat az a hangulat. Én nőként simán magamra fújkálom.
Viszont hidegben jobban szeretem, csak akkor kerül le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Viszont hidegben jobban szeretem, csak akkor kerül le a polcról.

blackrose

2019. március 2.

Okè, őszintèn mondom èn csak katalógusban szaglásztam meg ezt az illatot, de percekig nem tudtam leakadni róla. Nagyon tetszett. Fèrfias, de mègis kellemes nem olyan harsány mint más parfümök. Egèsz nap el tudnám szagolgatni, vagy valakin szagolgatni :D Az biztos hogy rendelek majd az illetőnek egy üveggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Lina1105

2018. június 1.

Páromnak vettem tavaly karácsonyra, mert annyira imádtam az illatát. Tartós, férfias, szuper termék, elegáns csomagolásban.
Viszont közben terhes lettem, és most egyszerűen nem tudom elviselni magam körül :D Persze ez nem von le a termék értékéből, csak már nagyon várom hogy kibújjon a pocaklakóm, helyre álljon a hormonszintem, és újra élvezhessem az illatát :DDDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

MiniMazsi

2017. december 29.

Annyira imádom a páromon, most karácsonyra is ezt kapta tőlem, hogy minél tovább érezhessem rajta :) Tartós parfüm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

nikolett

2017. november 24.

Apukam nagyon orul neki es szereti is, most ezert tolem kap egy szep nagy otost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Era012

2017. szeptember 29.

Apukám használja kb. a megjelenése óta. Az egész család imádja rajta ezt az illatot, már a védjegyévé vált. Korán reggel elmegy munkába, ekkor befújja magát vele és amikor késő délután hazajön, még mindig érezni. Igazi férfias illat, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Anita9620

2017. július 4.

Párom használja, mindketten nagyon szeretjük. Kellemes illat viszont nem annyira tartós, mint a Full Speed parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

i.napcsi

2017. február 27.

nagy kedvenc,igazi bőrös illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

nagy kedvenc,igazi bőrös illat!

bobherceg80

2017. január 4.

Nagyon finom,férfias,szexi,mégis komoly illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Nagyon finom,férfias,szexi,mégis komoly illat!

bettina28

2016. december 15.

Nekem ez igazi komoly férfias illat. Picit nekem talán túl komoly illat de szeretem a páromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone