Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A Black Suede Touch illatú tusolózselé gyengéden tisztítja a bőrt anélkül, hogy szárítaná. Frisseséget és puha bőrt eredményez. Gyömbér, pacsuli, kasmír jegyekkel.

roddo

2016. szeptember 6.

Az illata kellemes, akár a parfümjének. Valahol 4-5 csillag között mozog, de mivel az általam 4 csillagosra osztályzott tusfürdőknél jobb, így megkapja az 5-öt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Marcsus

2015. augusztus 22.

Férfias, nagyon kellemes az illata, ami hosszan megmarad, viszont a férjem szerint gyengén habzik (fürdőrózsával használja).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Dayanara

2014. január 22.

Csak kipróbáltam, de mivel még senki nem írt róla véleményt, úgy döntöttem írok én valamit.

Nagyon intenzív és kellemes az illata, olyan, mint a parfümnek. Kézben könnyen fel lehet habosítani (hajon nem tudom mennyire), a használata közben végig jól érezhető az illata, de lemosás után sajnos hajlamos gyorsan elillanni. A bőrön csak akkor marad érezhető, ha bőségesen használ belőle az ember és nem viszi túlzásba a leöblítést, vagy kicsit tovább hagyja magán. Amúgy gazdaságos, mert nem kell belőle sok, jól el lehet oszlatni.
Nem tudom eldönteni, hogy szárít-e, a kezemen picit húzódott utána a bőr, de az inkább betudható annak, hogy már épp ideje lenne bekrémezni. Kicsit még selymes is lesz tőle a bőr, igazából emiatt és az illata miatt egy élmény használni, rosszat nem nagyon tudok rá mondani. A flakonja is jó, nem csúszik ki az ember kezéből, és könnyen nyitható/zárható a kupakja, nem kell vele vesződni.

Hajat nem mostam vele (nem is nagyon mernék ilyesmit tenni a derékig érő hajamra, mert elég nehéz kifésülni, bár mivel nekem tetszik az illata lehet megkockáztatnám). Egy tincsen próbáltam, szép fényes, puha és finom illatú lett tőle. A férfiaknak talán jó lehet hajmosásra is, pláne akinek rövid haja van és nincsenek problémái a kifésülésével sem. Nem mondom, hogy csodaszer, de tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.