Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Bond Girl 007 Forever Parfüm eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

editli86

2016. január 28.

Szia kedves Torpece! Ha esetleg rászánod magad az eladásra, akkor kérlek dobj egy mailt: editli86@citromail.hu vagy tel: 06306358328 Párom kedvenc illata volt rajtam, sajnos már régen kifogyott...Köszönöm! Szép napot mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Torpece

2016. január 22.

A másik avonos Bond illat mellé anno őt is beszereztem és nagyon sokáig használtam is. Ez azért erőteljesen fűszeresebb illat, de nagyon kellemes, nem tolakodó és úgy tudom már ezt a verziót sem forgalmazzák. Ő is csak áll a polcon évek óta és várja további sorsát, merthogy valamiért nem használom már. Bár ahogy elnézem mennyien keresik, sejtem mi lesz a sorsa..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 22.

reku87

2016. január 15.

A Bond Girl után egyértelmű volt, hogy ezt is beszerzem. Csak kivételes alkalmakkor használom, mivel már nem kapni. Szerencsémre jól spórolok vele, így sokáig társam lesz. A Bond Girl illathoz viszonyítva maszkulinabb, lehet csak nekem tűnik annak, ennek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

dora_beata

2014. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem :) ez az én illatom volt, de amikor újra akartam venni, már nem lehetett, kár érte .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

hulcsi

2014. március 10.

Én ezt nagyon szerettem. Egyedi, különleges. Nem tudom mik az összetevők, de nekem olyan papirusz illat jut eszembe, amikor nem is tudom, hogy igazából milyen a papirusz. Kár, hogy már nincs belőle...ja, igen... sajnos a tartóssága tényleg nem volt az igazi, ezért -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

bibo20

2013. november 25.

Imádom,nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Imádom,nagyon finom illata van.

Kiscsillag5

2013. szeptember 20.

Az alapja Christian Lacroix Nuitjára emlékeztet, amit nem kedvelek. Egyébként kissé férfias is szerintem. Minden esetre nem volt egy tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

didus

2013. június 2.

Barátnőm használta és mikor megéreztem rajta az jutott eszembe, mintha egy üres flakont belemerített volna Öreganyám jó kis házi húslevesébe, és azt fújná töménytelen mennyiségben magára:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

nkatika

2013. február 12.

Nem olyan jó, mint a narancssárga kiadású Bond, de a "lila" illat kategória. Ez is az az illat, amit lila öltözékkel és sminkkel viselek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Ramóna

2013. január 11.

4. üvegcsém most bontottam fel, ami sajnos az utolsó is. Imádom ezt az illatot, minden nap használom. Sokan megdicsérték már, de valakinek túl fűszeres ez az illat. Már előttem leírták, csak igazolni tudom: ez az az illat, amitől szexinek érzi magát a nő!
Ha elfogy nem tudom mit fogok tenni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Ha elfogy nem tudom mit fogok tenni. :(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Citral, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone