Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• shea vajjal és mandula olajjal
  • táplálja, hidratálja és kisimítja az ajkakat
  • segít védeni az ajkakat a kiszáradástól és berepedezéstől

kiszerelés: 4 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kalmaniki

2014. december 14.

Jól hidratál, sokáig fent marad az ajkakon, nem kell folyton újrakenni. Tetszik a karácsonyi csomagolása, szépek az összetevői. Most csak 339 Ft, ennyiért nagyon megéri kipróbálni. Egyedül az erős illata nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

PBetti

2014. december 10.

Nekem minden évszakban cserepes a szám, de télen különösen. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szuperül hidratál és jó illata van. Az ára is jó én 300 ft-ért szereztem be,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Ophelia

2014. november 9.

Jó kis ajakápoló, tökéletesen hidratál, kellemes viselni, bár szerintem kissé erős a parfümös íze, aztán lehet, hogy megszokom, majd kiderül...:) Kineveztem a legújabb éjszakai ajakápolómnak, reggelre pihepuha ajkakkal ébredek. Aztán a szeles időben talán utcára is befogom. Egy szó mint száz, nekem nagyon megérte, főleg akciósan. Még az avonfóbiásoknak is merném ajánlani, szerintem nem okozna csalódást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Vivianka

2013. november 21.

Az illata csillagos ötös. Nem annyira tökéletes, mint amit vártam tőle, de mivel nem is drága megkapja a maximális pontot :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Baabbii95

2013. október 28.

Nekem a hideg szeles időben nagyon kiszokott repedezni a szám, de ez az ajakápoló tökéletes rá.
Imádom nagyon! :)) Hosszan tart és puhák lesznek tőle az ajkaim. Eddig ez vált be a legjobban!
Az illata az viszont nem nagyon tetszik, de tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Az illata az viszont nem nagyon tetszik, de tűrhető.

greti.sze

2013. június 25.

Kellemese az illata és puha lesz tőle az ajkam. Tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

Kellemese az illata és puha lesz tőle az ajkam. Tökéletes. :)

toll6565

2013. február 22.

Hmmm az illata nagyon jó. Fárasztó kicsavarni és vissza. Amikor fölkenem, hosszú ideig ragadós és könnyen leszedhető marad, ez rossz. Mintha frissen tettem vna fel.... Nem kell többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

annucii

2013. február 5.

Olcsó , finom a shea vajas illata, "íze" . Használ , és az állaga sem ragacsos. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

Nefertiti

2013. január 6.

Avonos ajakapolohoz kepest kituno !!! Imadom az illatat, allagat es a hatasat, kettot is vettem belole :D csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Móni-ka

2012. december 31.

Ez az ajakápoló hiperszuperjó, talán az egyik legjobb, amit valaha kipróbáltam, pedig elég széles palettát végigteszteltem már. Ehhez hozzá se kell tenni, el se kell venni, így jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 31.

Antioxidánsok: BHT