Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviadiana, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Puhább érzetet, intenzív fényt és természetes rózsaszín árnyalatot kölcsönöz az ajkaknak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JudithBeauty

2015. október 4.

Rendet raktam az egyik fiókban, és ott találtam rá erre a szájfényre. Szerintem nem véletlenül lehetett ott: sajnos nem vált be. Vásárláskor gondoltam ha rózsaszín a flakon, rózsaszín a szájfény is (igaz milyen naiv vagyok?). De se szín, se íz, és kissé ragad is. Az ára kedvező volt, valószínűleg ezért rendeltem meg, de semmi extra cucc. Egy kicsit látni a számon, hogy van rajta "valami", de nem csillog, és nincsenek benne csillámok. Még ajakápolóként sem lehet használni, mert inkább szárít. Viszont találkoztam ennél rosszabb szájfénnyel, ezért 3 csillagot azért adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

ppetruska21

2014. április 22.

A mézes verziót birtoklom.Nagyon szeretem egy kicsit ragad, de az íze olyan fincsi cukorkás, nem szárít és jól hidratál.De lehet, hogy ez azért van mert nem viszem túlzásba a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

bdori

2014. március 9.

Kicsit ragacsos,de nagyon szépen fénylik. Régen nagy kedvenc volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Kicsit ragacsos,de nagyon szépen fénylik. Régen nagy kedvenc volt

Ancsuh

2013. november 28.

Nekem nagyon ragad, de szép fénye van, tartós és egy kicsit puhítja is a számat. :) Igazából nem rossz, de szájfénynek nem elég jó, ahogy ajakápolónak se. :) Az árát viszont megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

tfanni

2013. október 13.

Átlagos. Jó az illata, (az íze nem :D) és az állaga, úgy ahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Átlagos. Jó az illata, (az íze nem :D) és az állaga, úgy ahogy.

ziccaa

2013. március 27.

Imádlak :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Imádlak :))

somodiedo

2012. november 4.

Megláttam ezt a szájfényt ezen az oldalon, és eszembe jutott, hogy nekem van ilyen, csak valamiért félre tettem a polcon. Megkerestem, bekentem vele a számat, teljesen jó, jól hidratál, szép a színe a számon, nem ragacsos. Nem is tudom, hogy miért dobtam félre. Most már szem előtt hagyom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

timcsike1989

2012. október 28.

elalvás elött használom (szájfényt használni alvás elött????) és reggelre nagyon puha lesz a szám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

wanda

2012. október 11.

Szeretem :) Szerintem nem tartozik a ragadós kategóriába.. Visszafogott a fénye és elég jól hidratál, nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Nautilus

2012. szeptember 22.

Én is valami háromszázkevés forintért szereztem, és szeretem. Jó illatú, egészen visszafogott színű és fényű, ami nekem nagyon jó. Úgy is ápol, mint egy jó szőlőzsír, csak egy kicsit látványosabb. Kár, hogy ilyesmik az én számon nem tartanak sokáig :P így az ősz beköszöntével pedig még jobban szeretem az érzését, hatását, illatát, mint eddig!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil