Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 5.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érezd át a bőrt frissítő, energizáló hidratálást. Nem maszatolódik, nem ereszt.

zonga

2020. augusztus 2.

Számomra egy csoda! Sokkal jobb, mint vártam! Nagyon tetszik. Igazán hűsítő hatású, ahogy felrakom. A kánikulában igazán élvezetes lehet, vagy, ha nagyon álmos az ember, jól felébreszt. Így is nagyon jól felfrissített. Elég intenzív (nekem kellemes) illata van, bár ez nem lenne fontos. Kár, hogy nem írják, meddig kell a bőrön hagyni. Én kb. 10 percig hagytam fent, nagyon szépen feltöltötte az arcbőrömet nedvességgel. Jó sokáig érzem a puha, hidratált, nedvességgel feltöltött arcbőrt. A mérete kicsit valóban furcsa. De a felrakás után nincs vele gond, nem folyik, nem pödörödik az anyag, nem folyik, nem ereszt. Több alkalomra is elég, 2-re bőven, de akár 3 alkalomra is, illetve miután levettük a maszkot, át lehet vele törölni a nyakat, dekoltázst. A mérete nem annyira tetszik, de fogok még venni. Sok maszkot próbáltam már, ez nálam benne van a top 3-ban, szerintem nagyon jó! Használni is nagyon hűsítő, kellemes érzés, és a hatása is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Mia0602

2019. július 20.

Rendesen át van itatva, szabályosan folyik belőle a kence amíg próbálom széthajtogatni. A maszk mérete megfelelő, orr és száj környékén kicsit nehéz az illesztés. A száj pl. kerekre van vágva. Azért megoldható! Visszafogott aloe illatban relaxáltam 15 percet. A maradékot a zacsiból felkentem dekoltázsra és nyakra. Már lassan fél órája levettem, de még mindíg húzódik az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.