Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja még az egészen száraz ajkakat is, segít bársonyosan puhává varázsolni ajkaidat. SPF 15-ös fényvédő faktorral véd a nap káros hatásaival szemben.

zonga

2019. június 10.

Megfázáskor, kicserepesedett szájra jó, de általános, mindennapi használatra alkalmatlan. Elég zsíros sajnos. Nem lehet rendesen elkenni, tömény, vastag réteget hagy a szájon. Ha nagyon száraz az ember szája vagy éjszakára biztos jó lehet, de így napközben, és állandó napi kenésre eléggé használhatatlan. Ráadásul elég hülye alakja van, nincs legömbölyített vége, így még nehezebb kenni. Kézzel el lehet dolgozni, de így is a felét le kell szedni, mert sok, tömény. Mintha egy zsírtömböt használnék. Vagy törik, vagy benyomódik. Kár érte. A hatása valószínűleg nem lenne rossz, de így élvezhetetlen, nehéz használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

fehereszter13

2019. január 28.

Egyik télen kezdtem el használni. Ár-érték arányban az egyik legjobb ajakápló termék. Kb. 200-300 Ft között szokott lenni az ára, gyakran van akcióban a katalógusban. A téli hideg időszakban nekem tökéletesen bevált, jó "vastag", krémes termék, így a nagyon száraz ajkakra is megoldás. Illatmentes, színmentes, így a sálas, kabátos időben nem színezzük össze vele a ruháinkat. Sőt beteges időszakban a kiszáradt orromra is szoktam kenni belőle.
A tubusban nincs olyan sok termék, viszont nagyon olcsó, szóval emiatt én nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

kolibry

2018. december 25.

Nagyon jó áron egy jó kis ajakbalzsam. Nem mondd többet annál, mint amit tud. Minden reggel rúzs vagy szajfeny előtt kenem fel es hagyom picit beszivodni. Szépen teszi a dolgát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

PAncsi79

2018. április 6.

Szerintem ez az Avon legjobb ajakápolója, sőt, összességében az én kedvencem is.
Az arcommal kapcsolatban előnyben részesítem az illatmentes termékeket, így kifejezetten szeretem ezt a termékcsaládot, örülök, hogy végre ilyen is van a cég palettáján!
Az én cserepesedésre hajlamos, száraz ajkaimat nagyon jól hidratálja, szuper-puha állaga van, igazán jól siklik az ajkaimon.
Ha valamibe bele szeretnék kötni, akkor azt tudnám felhozni ellene, hogy nagyon gyorsan fogy, de ez a nagyon puha állagának köszönhető, ráadásul szuperolcsó, így én cseppet sem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Erus15

2017. december 26.

Nagyon szárazságra hajlamos szám van, de szerencsére segít rajta. Jó zsíros és szagtalan, színtelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

LanaWattson

2017. december 3.

Az illata olyan semmilyen, inkább a nem tetszik felé hajlik. Értem én, hogy sensitiv, de azért büdi ne legyen. :)
az állaga elég vastag, éjszakára szoktam használni, lefekvéskor, egészen jól rendbehozza az ajkaimat reggelre.
Annyira viszont nem bejövős, hogy újravegyem, ezt más termék is tudja, aminek jobb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

orsolya1988

2017. május 17.

Minden este bekenem a szám lefekvés előtt. Éjszaka szokott kirepedezni, kiszáradni én úgy látom, hogy használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

pomme

2016. augusztus 10.

Engem sajnos szárít, így nem tudok több csillagot adni. Nem olyan rossz az állaga, de nem is mondanám jónak. Illata nem sok van, de nem is hiányzik. Intenzív hidratálás azért kicsit erős ígéret tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

anettvagyok

2016. július 18.

Nincs szaga, színe, viszont olyan, mintha sima viaszt kentem volna a számra és így borzasztóan kényelmetlen:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Bambino97

2016. március 20.

Pozitívum hogy színtelen, szagtalan és nagyon jól hidratál. Azonban nekem kicsit zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Alanine, Histidine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.