Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2011. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Nagyon szeretem, szerencsére még van belőle.
Kár, hogy nem gyártják, nagyon jó termék volt.
Az illata pedig isteni sárgadinnyés. HMMM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nagyon szeretem, szerencsére még van belőle.
Kár, hogy nem gyártják, nagyon jó termék volt.
Az illata pedig isteni sárgadinnyés. HMMM :)

ketycica

2013. december 2.

Nagyon jó. kevés kell belőle. Nekem már régóta megvan de még félig van :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Nagyon jó. kevés kell belőle. Nekem már régóta megvan de még félig van :-)

shara88

2012. szeptember 23.

Hidratál és védelmet biztosít a fagy ellen. Nekem bejött, egész télen ezt használtam és a pasimnak is tetszett. Szerintem idén télen újból vásárolok magamnak egy tégellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

bokros

2012. március 24.

Tényleg nagyon jó illata van és elég jól táplálja a kiszáradt ajkakat. Én is télen használtam, mert síelés után igencsak kiszáradt a szám és ezzel kenegettem. Mondjuk elég sokszor használtam egy nap, de végül sikeresen regenerálta a számat. A használata tényleg nem túl praktikus, mondjuk alapból nem nagyon szeretem a tégelyes ajakápolókat. A csomagolása azonban nagyon cuki. Nálam összességében egy négyest érdemel ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

bunieka

2011. július 19.

Nekem is az illata sárgadinnyére emlékeztet.. télen használtam, nekem elég jól hidratált, főleg éjszakára kentem fel. Amiatt is, mert nem valami praktikus a csomagolása, jobb ezt inkább tiszta kézzel és csak otthon használni. Egyébként is már első pillantásra is nekem valahogy maga az ajakápoló "elérhetetlennek" tűnt. Elég magas a tégely pereme, és nehéz elérni hogy ne csak a körmöddel piszkáld, hanem jusson valami az ujjadra is belőle... főleg ha már fogyóban van. Egyébként a finom illat kárpótol, a pasiknak is bejön :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 19.

roni94

2011. július 6.

Az Oriflame tégelyes mindenes balzsamához tudnám hasonlítani, csak az jobb. Az illata engem a dinnyére emlékeztet. Nem túl tartós, olyan érzésem van, hogy mindig újra kell kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.