Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Nyerika, Módosítva: 2017. július 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Tápláló és hidratáló kézkrém zabtejjel és kamillával.

Zoldtulipan

2018. január 29.

Ez tényleg gyenge. Az illata nagyon tetszik, sokáig fontolgattam a megvételèt, míg végül kaptam ajándékba. A kakaóvajas testvére szuperjó, így ehez is hasonló reményeket fűztem, de nem jött be. Mint ahogy előttem is írták, kenegetés közben kis morzsák, szemcsék jelennek meg, használat után pedig hagy egy fényes, olajos réteget a bőrömön, de a kiszáradást nem teszi helyre. Nagy hűhó semmiért. Az illata kellemes, azt az érzédt kelti, hogy jó ápoló, de ez ne tévesszen meg. Vannak ennél sokkal jobbak. Már értem, hogy miért ez a család kapja általában a különböző dizájnokat (pl. karácsonyi), valahogy el kell adni ezt is, legalább a külsejével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

angelina69

2018. január 6.

Karácsonyra kaptam. Én biztosan nem fogom megvenni, ha elfogy. Hiába jó az illata, nekem az kevés. Először is az én bőrömet alig hidratálja, mintha be sem kentem volna. Másodszor... kenés közben elkezd morzsálódni. Utoljára... bekenés után pár perccel, mintha egy filmszerű réteg lenne a bőrömön, pedig beszívódott. Nem ragad, de fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

spavanilly

2017. augusztus 3.

Sem az illata, sem az ápoló hatása nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Sem az illata, sem az ápoló hatása nem győzött meg.

Effi

2017. július 11.

Kellemes, tiszta illata van. Nehezen szívódik be, de legalább nem hidratál. :D Szinte minden kézmosás után be kéne kennem a kezem vele. Elkencézgetem, aztán el is felejtem örökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

PAncsi79

2017. június 14.

Szerintem nagyon gyenge termék ez az Avontól...
Kisebb kitérők mellet is évek óta a cég kézkrémeit használom, szeretem is őket, de időnkét sikerül valami nagyon gyengét alkotniuk, ez is ilyen. Érzésre olyan kis egyszerű, finom terméknek tűnik, de felkenés után már csak az egyszerű érzet marad, mindenféle pozitív érzés nélkül. Szerintem abszolút nem tápláló termék, sőt, én úgy érzem, hogy van valami fura poros/púderes hatása miatt, ami miatt olyan, mintha finom homokkal kenegetném a bőröm. Gyorsan beszívódik, az igaz, azonban teljesen mindegy, mert a beszívódás után nem érzem azt, hogy én egyáltalán kézkrémet használtam volna. Ugyanannyi hidratáláshoz minimum dupla annyi kézkrém kell, mint más termékek esetében.
Lassacskán elhasználom, mert kidobni sajnálom, de biztosan nem adok pénzt még egyért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Szerintem nagyon gyenge termék ez az Avontól...

NovErke

2017. március 2.

Egy átlagos kis kézkrém, elég jól hidratál, viszont annyit nem használt, mint vártam tőle. Nagyon nem bírja a kezem a hideget, ki is szokott repedezni, és nekem ezek az Avonos kézkrémek szépen be szokták gyógyítani, de ez kicsit gyengébb volt nekem, mint pl. a kakaós változata (általában azt rendelem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.