Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon Cherish EDP illatával.

zsofi7707

2018. február 10.

Ajándék volt a parfüm mellé, magamtól nem vettem volna meg. Az illata jó, de kb semmit nem ér. Még nem döntöttem el, hogy kidobjam vagy elhasználgassam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Cremelove

2017. szeptember 22.

Imadom az illatat, de nagyon fehér és foltot hagy a ruhan. Csak az illata miatt használom de nem biznam magam rá egy húzósabb napon inkább maradék a rexona dove nivea es tarsainal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

eperturmix

2016. november 6.

Jó illatú,de semmit nem ér.Annyira vizes,egyből lefolyik,(hozzáér a felsőmhöz,nedves lesz,sikítok)semmit nem véd az izzadság ellen.AZ olyan termékek mint ez is,hogy az alapja a parfüm és azalapjàn csinálnak belőle dezodort,tusfürdőt,testápolót sose jó minőségűek.Inkább a ternékcsalád illatán van a hangsúly,nem a hatékonyságon.Én nem is veszek ilyet soha,ezt is úgy kaptam,de nem tudom hogy fog elfogyni mert ha nincs is itthon semmi előbb megyek el venni újat mint ezt vegyem elő.bocsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

adrikovi

2016. szeptember 22.

Nagyon jó az illata, de nincs hatása és ragad is! nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Nagyon jó az illata, de nincs hatása és ragad is! nem veszem újra

Andibandi

2015. november 16.

Az illata jó,de hatása nincs! Ragadós,nehezen szárad meg és nem véd a szagok ellen! Többet nem veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

halexa11

2015. november 12.

Nagyon tetszik az illata és sokáig kitart. Ugyanaz az illat mint a parfümnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Nagyon tetszik az illata és sokáig kitart. Ugyanaz az illat mint a parfümnél.

nettike

2015. szeptember 14.

Szettben vásároltam meg és a deónak maximálisan ugyan az az illata, nagyon szeretem a parfümmel együtt használni, nyárra az izzadásgátló hatása kevés lenne számomra, de télen tökéletes lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

JudithBeauty

2015. augusztus 7.

A parfümmel teljesen megegyező, harmonizáló illat. Nem túl tömény és nem émelyítően erős, mint az Incandessence, a Pur Blanca vagy a Far Away golyós dezodorja. Nagyon diszkrét, cseresznyevirágos illat, bár elég híg, könnyedén lefolyik, és nem túl tartós. Nincs benne elég "szufla", hogy megbirkózzon az izzadtsággal, tehát komolyabb fizikai munka vagy stresszhatás esetén mást választok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

amarillu

2015. június 10.

Nem értem a többieket, hogy mit szeretnek ezen a dezodoron. Nekem az illata teljesen más volt, mint a parfümé. Olyan áporodott, nehéz, nagymama ruhásszekrénye illatra emlékeztem... Nekem nem védett semmit az izzadtság ellen, sőt az egyik sötétebb színű pólómat is megfogta. Az, hogy ragacsos már mellékes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

franyoh

2015. március 9.

Jó illata van (pont mint a parfümnek) a parfüm használatát teljesen kiegészíti. Izzadásgátlásban annyira nem vált be, olyan "egynek jó lesz" típus.... Hasraesni nem kell tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1