Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyei:

fejillata bergamot, levendula, dohány,

szívillata afrikai fekete ibolya, ciprus,kardamom

alapillata: fás jegyek,íriszgyökér,gyanta

bubilany

2017. december 1.

A női illatát nagyon szerettem, így gondoltam megrendelem a páromnak a férfi változatot. Kellemes illata van, neki is tetszett, de sajnos nem túl tartós. :( Masszív, erős és szép üvege van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

h.nikolett1124

2014. február 5.

Ez az a parfüm, aminek egyszerűen megőrülök az illatáért. Nem olcsó, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

bejus89

2013. november 15.

Nagyon tetszik a páromon, igazán illik a személyiségéhez. Finom, de mégis férfias és sexy illat. Csakis határozott és céltudatos pasinak való,aki tudja mit akar. :) 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Kleopátra

2013. augusztus 30.

Tévedni emberi dolog- mondta a sün és óvatosan lemászott a drótkeféről.
Egy híres francia divattervezőtől többet vártam volna...
Ezeket a sorokat nőként írom saját bőrön tesztelve:
Ár-érték arány teljesen nonszensz,ugyanis ahogyan előttem is írták nálam az illatpiramis fél óra alatt lezongorázódott,és a tartósság közel 2 óra volt.Utána csak halványan lehetett érezni. Egyszerre kentem fel női párjával a csuklómra,és az tartósabbnak bizonyult. Pedig még a gagyi utánzatparfümöknek is jobbnak bizonyul a hatása ennél. Az is biztos hogy nem az én korosztályom a célközönség, jóval idősebb, tapasztaltabb férfihoz való, talán ezért is nem tetszik. Arcszesz beütése van, ami engem taszít.
Teljesen lehordtam,de azért 2-est adok,mert annyira nem büdös. Csak felháborító, egyáltalán nem méltó egy ilyen ember keze alól eladni egy nuit névvel ellátott kölnit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Tévedni emberi dolog- mondta a sün és óvatosan lemászott a drótkeféről.
Egy híres francia divattervezőtől többet vártam volna...
Ezeket a sorokat nőként írom saját bőrön tesztelve:

Adél Zsanna

2013. január 21.

Mivel megvettem a női változatát és mivel tudtam, hogy a city rush mellé direkt a férfi párját rendeltem a páromnak ajándékba , hogy illat párok legyünk erre én beszéltem rá. Tetszett neki a női változat, és ezt is nagyon szereti. Tartós, különleges illat. Árban is jó. Kapott hozzá tusit meg aftershave-et és azokat is szereti. Most félrerakta a Nivea tusit mert azt mondta ettől még puhább a bőre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone