Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

zonga

2017. november 3.

Én semmilyen hatást nem vettem észre, nálam semmit nem csinált. Igaz, csak akkor használom, ha tele vagyok pattanásokkal (a hátamon, dekoltázsomon), de akkor sem tűnik úgy, hogy előbb elmúlnának vagy kevesebb jönne ki, sőt, mintha szaporodnának. Pedig pár percig rajta is hagyom, nem mosom le rögtön, hogy tudjon hatni.
Lehet, hogy folyamatosan kéne használni, de ahhoz sem érzem túl jónak, normál tusfürdőnek nem használnám. Meg akkor le kéne írni, hogy rendszeresen kell használni, nem csak az akut probléma esetén. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Trixiih

2016. október 22.

Nekem nagyon irritálta a bőröm, nagyon nem vált be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Nekem nagyon irritálta a bőröm, nagyon nem vált be

Nutellabella

2016. július 3.

Nekem bejött. Nagyon csúnya volt tavaszra a felsőtestem: tele voltam pattikkal és mitesszerekkel, és az önbecsülésemet ez rendesen padlóra küldte. Két flakonnal használtam el ebből a tusiból, és szépen letisztította a bőrömet. Ugyan nem lett tökéletes, de számomra látványos az eredmény. Már csak a pigmentfoltokkal kellene megküzdeni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

barabara

2016. május 6.

Lassan elfogy az enyém... az itteni vélemények miatt vettem meg. Így lehet, hogy sokat is vártam tőle.
Valóban nagyon tisztít, a vattakorongon látszik. Viszont nálam nem, hogy elmulasztotta volna a patikat, hanem még erősödtek is. :(
Nem tudom, hogy én csináltam-e valamit rosszul... vagy túl gyakran használtam és azért. Egyelőre így nekem két pont, mert tényleg jól tisztít.
Szerintem újabb kísérletet nem fogok tenni, ez majd csak elfogy... inkább keresek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

bivienn

2015. november 8.

Öcsémnek rendeltem egyet, hátha rendbe teszi a szalicilsav. Barátnőim tapasztalata alapján úgy tűnt, megéri a termék, főleg, hogy szinte ingyen jutottam hozzá. És igaz volt minden, amit mondtak: az öcsém bőre rendkívül zsíros és a hátán egymásba értek a gyulladt, vörös pattanások. De amióta használja (alig egy hete), a gyulladás alábbhagyott és a pattanásokat is javarészt eltüntette. Azonnal rendeltem még kettőt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

petruu

2015. szeptember 6.

Kb 1 éve rendeltem a hátamon megjelenő apró pici dudorok miatt. Eltömődött pórusokkal nem nagyon kezdett semmit, pedig mindig vártam a lemosással is... arcra nem mertem használni, az ilata egyèbként kellemes, irritációt sem okozott. Felejthető sajnos, mint hámlasztó, tusfürdőnek elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

vivicsibe1

2015. július 9.

Én a hátamra használtam,de csak még több kis apró pattanás jött létre rajtam.Egyébként amik eleve rajtam voltak és nem a termék okozta pattanások,kezdtek halványulni,később eltünni.Tuti,hogy nem veszem újra,de lehet hogy elhasználom az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Dönci

2014. augusztus 29.

MsTindigo ajánlotta, jó kis arclemosó. :) Már a 2. flakonnal használom. Bár nem örülök neki, hogy rendelni kell, de legalább nem drága. Csodaszernek nem mondanám, működik, jól tisztít, kicsit szárít, de ennyi. Nem okozott újabb pattikat, de kevesebb sem lett (vagyis lett, de nem ettől). Mostanában kicsit erősnek érzem, úgyhogy szerintem csak este fogom használni, de majd meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Theooo

2014. június 10.

Ezt használom már egy ideje, sokkal kevesebb pattanás jött elő, mint azelelőtt mikor elkezdtem használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

sztinke

2014. április 24.

Szerintem nem rossz cucc. Néhány naponta szoktam használni. Kellemes érzés olyankor, hűsít picit és jól megtisztítja a hátam, vállam, ahol sajnos előfordul időnként egy-két pattanás, pláne a nyári, izzadósabb időszakban. Én nem vettem észre, hogy szárítana, bár alapból minden este, fürdés után bekrémezem magam. Nem csodaszer ugyan, de akinek problémásabb a vállán, hátán, mellkasán a bőr, annak érdemes lehet kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.