Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2011. március 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Láthatóan tisztábbá teszi a bőrt anélkül, hogy szárítaná. Segít csökkenteni a pattanások méretét és pirosságát.

Helene

2017. március 1.

Régebben használtam. Egy darabig szebb volt tőle a bőröm. Kevesebb mitesszer és pattanások... De pár hónap után már valahogy nem hozta azt várt hatást amit ígért, és drágább is lett, ezért lecseréltem másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

DianaFox

2017. január 18.

Régebben használtam, akkor nagyon jó szolgálatot tett, de szép lassan valahogy kikopott az arctisztító rutinomból. Sajnos újabban megint pattanásokkal küzdök és újra elővettem, hátha megint segít rajtam, és 2 hét után szép eredményt hozott. Méltó helye van a reggeli rutinomban, nagyon jól frissít, igazi reggeli termék nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

katpro

2016. december 2.

Régebben használtam, annyira nem vált be. A pattanásaimat nem húzta le, csak tisztítás céljából használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Bridddzs

2015. augusztus 7.

Régebben használtam, szerettem, de nem vásároltam újra. Nagyon jól tisztított és a használata után friss érzést biztosított. A pattanások tényleg kevesebbek lettek tőle, viszont egy kicsit szárította a bőröm, úgyhogy ha használod, akkor utána hidratálás, hidratálás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

málnaturmix

2014. augusztus 13.

Régóta használom, de nem napi rendszerességgel max hetente kéthetente. Utána látványos a javulás,de van egy sokkal jobb fajta ennél,bár az arcmaszk. Ugyanilyen márkájú,avon termék,de fekete és ha már tiszta a bőr,beszürkül ...azt imádom,mert tényleg leszárítja a pattanásokat.de sajnos közben a bőrt is látványosan szárítja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

B.Sz

2014. július 5.

Nem vagyok vele megelégedve. Nagyon kipattogtam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Nem vagyok vele megelégedve. Nagyon kipattogtam tőle. :(

redheadvrouw

2014. április 20.

Szuper arclemosó. Elég belőle egy borsószemnyit használni, mert jól habzik.Már régóta használom, de lassan fogy. Az illata finom mentolos,egyszerűen imádom annyira feldobja a zuhanyzást:) Szuper friss érzést biztosít használat után az arcbőrnek. Utána mindenképpen hidratálni kell, mert szárít, ezért nem is használom minden nap, és van, hogy csak a problémásabb területekre viszem fel.Amikor zsírosodásra hajlamos a T-vonalam akkor használom gyakrabban, szerintem megelőzi a gyulladásokat is. Egyetlen problémám vele, hogy szinte azonnal letört a kupakja, így szállítani nem lehet és hónapok óta vigyázva használom, hogy ki ne boruljon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

bobika94

2013. augusztus 21.

Hát persze, hogy szárítja a bőrt, hiszen szalicilsavat tartalmaz. Az ilyen termékeket kifejezetten zsíros bőrűeknek ajánlatos használni, mivel ettől nem lesz annyira zsíros. A pattanásokra is általában szárító szereket kell használni.. Hiszen az fogja leszárítani a gennyes patikat!!!! Ajánlatos hozzá az arckrém, de szerintem ez egy nagyon jó termék, én nagyon szerettem, megbirkózott a nagyobb pattanásokkal is, gyorsabban múltak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

zdoreebaba

2013. július 29.

2-3 havonta szoktam használni arctisztító kefével... általában úgy sikeresen leszedi a mitesszereimet és a pattanásaimat.
Egy dolgot utálok benne, hogy egyszer belement a szemembe és borzasztóan csípett... bő vízzel kimostam és utána óvatosan használtam... azóta csak ritkán merem elővenni...
és még 1 mínusz, mert pár használat után letört a feje!!! azért ennyi pénzért nem kéne hogy lejöjjön!! Így a kupak nélkül használhatatlanná vált, folyik minden felé és csak cellux ragasztóval tudtam megoldani ezt a kényes problémát! :(
Úgyhogy ezek után 1-2 használat és kukában landol! (azért sajnálni fogom, mert nem volt túl olcsó és hatásosan viselkedett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

offijuditka

2013. június 10.

Hetente maximum 2-szer használom, mert különben szárítja az arcbőrömet. Egyébként valóban szépen, kíméletesen tisztítja az arcomat és üde. friss érzetet biztosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.