Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissScorpio, Módosítva: 2019. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• gyengéd és kíméletes formula E-vitaminnal és búzacsíra-kivonattal
  • mélyen és gyengéden tisztítja a bőrt
  • eltávolítja a sminket a szemről és a szájról is
  • segít megnyugtatni a gyulladt, pattanásos bőrt
  • rendszeres használat mellett segít megakadályozni az újabb pattanások kialakulását

Emma23

2021. január 30.

Sok micellás vizet kipróbáltam már de kevés volt ami ennyire kíméletes volt a problémás bőrömhöz. Egyáltalán nem irritál, nem csípi a szememet és szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

MissScorpio

2019. május 1.

A kombinált arcbőröm jól tisztítja, sminket is szépen eltávolítja, és az ára is olcsó, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Eszteerke

2019. április 26.

Régóta használom, nekem sajnos nem segített megelőzni az újabb pattanások kialakulását :( Ettől függetlenül lehet valakinek a bőre máshogy reagál rá. Viszont szeretem mert nagyon szépen tisztít, lemattítja a zsíros arcbőröm, de sminklemosásra nem használom, nem tudom alkalmas-e rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.