Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: ludvnora, Módosítva: 2016. október 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít csökkenteni a háton és vállon lévő pattanásokat. Könnyű állagú, nem hagy ragadós érzést a bőrön, gyorsan beszívódik. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

tlilla100

2017. január 11.

A pattanásokat ugyan szépen leszedi, de több illatanyag van benne mint szalicilsav, amit a patikában ugyanilyen mennyiségben negyedannyiért be lehet szerezni. Kipróbáltam, használt ugyan, de az eredményhez képest túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

nicolebunny

2015. október 30.

Amikor megrendeltem a katalógusból, hogy őszinte legyek, nem sok reményt fűztem hozzá, hogy hatásos lesz. Hála istennek, nem lett igazam! A hátam a hajam miatt ki van pattogva, de amióta használom, lényegesen kevesebb van :) Igazából én a kupakjába szoktam fújni belőle, és úgy az ujjammal felviszem az arcomon lévő pattikra is, azokat is szépen eltünteti 1-2 nap alatt :) az ára is elég baráti volt, 5*
___

Így néhány hónap hasdználat után már illene update-elnem. A flakon fele fogyott csak el, a hátamról ugyebár eltüntette a pattikat, az arcomra viszont mintha nem lenne hatásos :O Minden este kenek az ujjammal a puklikra, viszont csak visszafogja a pattanást, el nem mulasztja... Ez is nagy segítség mondjuk, emiatt nem is vonok le csillagot, csak nem értem a logikát, hogy az arcon miért nem működik. :) Ja, és úgy vettem észre, hogy eltűnt a katalógusból.... :O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

___

vivicsibe1

2015. július 9.

Nagyon szeretem nekem bevált,bár elég nehéz a hátra fújni,mert eléggé erősen kell nyomni,hogy normálisan jöjjön belőle valami.Nagy kedvenc biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

szaadri

2015. július 2.

Nincs bajom a szagával, meg lehet szokni, csak nem szabad mélyen beszippantani. :D Valamennyit segített, de csodát nem tett, pláne, hogy irtó gyorsan fogy, a ráírt ajánlott használat mellett szerintem egy hét alatt simán vége. Szóval nem túl gazdaságos, nem hosszútávú megoldás, nem veszem újra, inkább kenegetem kicsavart kézzel a hátamat is a jól bevált tubusos tonik változattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

amarillu

2015. június 10.

A szaga szörnyű. Kétszer, vagy háromszor vettem újra. Utána már nem hatott semmit sem. Kezdtem úgy érezni, hogy a bőröm szárítja, és nem a pattanásokat leszárítja. A kezdeti jó tetteiért kap 2 csillagot...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Dea

2015. június 1.

Sajnos már régóta küzdök a pattanásokkal a hátoman,de ez a kis spray nagyon sokat segít :) Rendszeres használat mellett nagyon látványos a hatása,csak akkor érzem meg,hogy mennyire sokat segít amikor néhány napig nem használom :D Én már a második adagot használom és ebből sem maradt sok,abszolút újravevős :) A szaga tényleg szörnyű,de szerintem már ahhoz is hozzászoktam :) Nekem eddig ez a kedvenc avon termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 1.

blackcat00616

2015. március 25.

Az arcomra és a hátamra is használom, jó kis cucc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Az arcomra és a hátamra is használom, jó kis cucc :)

Happiness28

2014. július 16.

Nagyon jó , nem csak hátra használom , hanem oda ahol pattanás van , de mindehol bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

PANNA fashion

Korcsoport: < 18
2014. június 28.

Nagyon szeretem nem egyből de egy-két hét múlva szinte teljesen eltünteti. Pár percen belül a pirosság elmúlik. Ajánlom mindenkinek aki háton vagy nyakon lévő pattanásokat akar eltüntetni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 28.

h.ramcsi

2014. május 22.

Nekem is nagyon bevált. Amióta használom, nincs egy darab pattanás se a hátamon :) Valami ilyesmi terméket keresek az arcomra is :D Szerintem a szagával sincs különösebb probléma, csak nem kell beszívni :D Csak ajánlani tudom mindenkinek... csodaszer! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.