Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Többféle, gyümölcsös illatban.

Dayanara

2013. december 19.

Nekem zöldcitromos van, nagyon szeretem. Finom az íze és az illata (igaz elég mű, de kellemes). Valóban ragacsos kissé, de engem kárpótol, hogy gyönyörű ragyogást és fényt ad. Az enyém átlátszó zöld színű, de felkenve színtelen, semleges. Nagyon szeretem, csak alkalmakra használom, amikor nem akarok semmilyen színes dolgot a számra kenni, tehát pl. természetes sminkhez vagy ha direkt ezt a fajta ragyogást akarom. :) Nagyon tetszik, mert nem egyszerűen vizesen fényes lesz tőle a szám, hanem olyasmi, mint a gyémántporos termékeknél, szikrázóan fényes (napsütésben). Már bánom, hogy nem vettem többet (és többféle változatban), mert nagyon bejött.
Hidratáló, ápoló hatása szerintem megfelelő, bár én ugye nem használtam ilyen célra rendszeresen. Viszont olykor ezzel kentem be a száraz ajkaimat este, és reggelre egész jó állapotba hozta őket. Azt nem mondom, hogy teljesen helyretette 1 használattal, de még a kisebesedett ajkakon is segített már egy éjszaka alatt annyit, hogy ne legyen másnap kellemetlen érzés.
Jelenleg úgy gondolom ez a kedvenc ilyen termékem, mert amellett, hogy ápol, természetes és különlegesebb sminkekhez is megfelelő. Ráadásul ha jól emlékszem az ára is kedvező volt és gazdaságos, mert kevés is elég belőle. Kevés ilyennel találkoztam eddig, kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

boglarka88849

2012. december 22.

Epresben, citromosban meg dinnyésben is volt ilyenem.Nagyon szép fényes lett tőle a szám, az íze is finom volt.Az illata pedig ellenállhatatlan.Imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

adrika128

2012. december 12.

Imádom az illatát,de kissé ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Imádom az illatát,de kissé ragacsos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol