Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált rocksztár kollekció, a glam rock külsőért. Legyél partikész az intenzív színű rúzzsal, mely nem szárítja ki az ajkaidat, és igazi rocksztáros, feltűnő árnyalatok közül válogathatsz.

4 árnyalatban kapható: Stage Pink, Rocking Nude, Red Glam, Purple Power

vador

2018. január 25.

A képen is látható lila van meg. Netes képek híján, a katalógusban bízva szederszínt vártam, de ez nem az, mégis maradt, mert végső soron szép és jó és sok örömem telik benne, hogy kevés kompromisszum árán járkálhatok szilvaszín ajkakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Dayanara

2017. július 25.

Szeretem ezt a kollekciót is, habár a lila (Purple Power) színről sajnos lemaradtam (de mostanában több kollekcióban is láttam hasonlót, így talán sikerül valami jót szereznem ;)). A Red Glam, a Stage Pink, és a Rocking Nude árnyalat van meg.

A Red Glam valami isteni, pont az a sötétvörös, amit már régóta kerestem!
Az az elegáns, klasszikus típus, ami elég sötét és telt szín, de mégis valahogy szinte mindenkihez passzol, és hétköznapokra, nappalra is megfelelő lehet akár. És végre nem lilás altónusú bordós szín, hanem vöröses.
Imádom, a drágább rúzsok között is keresgéltem már, mert már évek óta kerestem a tökéletest, erre ez kb. az ölembe hullott (nem gondoltam, hogy ennyire szép lesz, és ez lesz az, de tetszett és akcióban rendeltem belőle). És a minősége is jó, a tartóssága is, a fedése, minden.
Amibe beleköthetnék, hogy bár valami elegáns csomagolásban lenne (hiszen ez mégiscsak egy klasszikus sötétvörös rúzs, alapdarab), úgy lenne teljes a dolog. :) De akkor mondjuk legyen az, hogy csak alig 400 ft volt, és kárpótoljon az. Másrészről leginkább úgyis a számon számít, nem a tokja a lényeg (bár páran talán tudjuk mennyire sokat számít egy-egy csomagolás, sokszor képes azért lecsapni a termékre az ember :DD vagy annyival jobb kézbe venni is stb.).

A Stage Pink is nagyon szép, hasonlít a Doll Pink árnyalathoz (Avon Color Trend állandó rúzsok), csak ez nem olyan kicsit gyöngyházas, ez normál. Talán a színe is feltűnőbb egy picikét, de kb. hasonlóak, tök jól néz ki ez is. ;) Ebből is akartam venni még egyet tartalékba, de már elfogyott, úgyhogy szerintem majd veszek mostanában egy Doll Pink-et, és el van intézve. :)

A Rocking Nude árnyalat is szép, de kissé átlagos, unalmas már. Hasonló bézses-aranycsillámos árnyalatú található az állandó kollekcióban is, és elég sok limitált kollekcióban is kihoznak ilyet, vagy majdnem ilyet (pl. ugyanez, csak rózsás gyöngyházas árnyalattal megspékelve). Idővel biztos el fog fogyni, mert amúgy szép és használható többféle sminkhez, többféle alkalomra is, de ezt nem venném újra már az biztos. Ja és feketepont az Avon-nak amiért voltak fotók, és a pink még elment, de ez a "nude" szín totál másképp nézett ki. Persze ezt már megszoktuk, de ott egy szép krémes nude színnek tűnt, míg felkenve semmi köze nincs hozzá, tényleg nulla hasonlóság. Ilyenkor tényleg nem értem, miért nem küldtem vissza! (Na jó, egy alig 400 forintos rúzs miatt nincs sok kedvem a visszaküldéses macerához, vagy sokszor annyira unom már, hogy köze nincs ahhoz, amilyennek bemutatták, hogy kedvem sincs vele foglalkozni hetekig. :-/)

Összességében jók, a Red Glam-ből 2-t is vettem szerencsére (még az utolsó pillanatban is volt, lehet nem volt olyan kelendő ezek szerint). A Stage Pink-ből is vettem volna, de azt elkapkodták, de majd beérem a meglehetősen hasonló Doll Pink árnyalattal. Tökéletes nude színeim pedig úgyis vannak, úgyhogy ezt a Rocking Nude-ot meg majd elkenegetem, legalább némi fényvédő is van benne...
Ja és most újul meg az állandó Color Trend kollekció, bejönnek új színek is, egyelőre nem tudom, csak a katalógusban néztem rájuk, de az látjuk, mennyit ér. :D De úgy tűnt, hogy talán lesznek sötétebb vöröses árnyalatok is (ha esetleg valakit érdekel és szeretne ilyesmit olcsón).
Visszatérve, a csomagolás sem rossz (de kicsit lehetett volna dögösebb is), a szokásos fehér, de van rajta pár fekete csillag, ugye a rocksztár look. :D A formula és a színek is jók, nehéz a döntés. A lilát nem ismerem, a nude pedig nagyon más, de ha azt vesszük, egy rock kollekcióba jobban illik egy ilyen, mint egy kifinomultabb rendes nude szín (de akkor ne olyat raknának be a képre!).
Nem akarom levinni 4-re, de ha belegondolok... A nude színnek köze sincs ahhoz, amilyennek bemutatták! A Stage Pink szép, de elég közel áll a Doll Pink-hez, talán túlságosan hasonlóak is. A lilát nem ismerem, viszont a Red Glam egy álom. *.*
Csakis a nagyszerű vörösnek köszönhetően: mégis 5*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

A Red Glam valami isteni, pont az a sötétvörös, amit már régóta kerestem!

Csakis a nagyszerű vörösnek köszönhetően: mégis 5*-ot adok.

Kakukk

2016. június 13.

Én a red glam színűből vettem egyet. Igencsak meglepődtem, hogy tényleg mennyire sötét színe van, meg is ijedtem, mert az én világos bőrömhöz ezek nem szoktak passzolni. Aztán szép lassan hozzászoktam a látványhoz, nem vészes egyáltalán. :) Vadabb napjaimon szívesen fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Lilu

2016. április 19.

Mindegyik színből rendeltem, és szerintem ezekből a rúzsokból ez eddig a legjobb színösszeállítás, lerobbanthatatlanul tartós, könnyű szépen felvinni, ha kopik is, nagyon egyenletesen teszi. Már be is táraztam belőlük, imádom :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.