Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittiDell, Módosítva: 2018. április 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

A természetes összetevőkkel teli ajakbalzsam színezi, fényessé varázsolja valamint védi ajkaidat.

Dayanara

2018. április 6.

Nekem ebből a colour smoothies verzióból a Coral Crush árnyalat van, ami egy narancsos-korallos szín.
Nem tudom, télen miként teljesít mert eddig nem voltam odáig érte és most vettem csak újra elő... Szerintem "normál" ajkakhoz megfelel, átlagos kis balzsam. Ha még kapható lenne, vennék belőle tartalékba. ;)
A színe élénk, mint egy narancs/korall szájfény vagy visszafogottabb rúzs, szép fényes, nem emeli ki a kis barázdákat sem, és egész jól ápol. Ami kevésbé tetszik, hogy mentolos picit, de ha elfogadható állapotban van a szánk, akkor nem csípi, és az illata sem olyan erős. A másik gond, hogy bár ennek még jó a kis tekerője, valahogy a stift kialakítása olyan ormótlan, óvatosan kell felvinni, mert könnyen kikenhetjük vele az arcunk harmadát is kis túlzással... A csomagolás olyan, amilyen, szerintem az akciós árát bőven megéri így is.
Megszerettem mostanában az efféle balzsamokat, enyhén száraz ajkakra pont jó. Majdnem olyan, mint egy rúzs, csak elfedi a "cserepeket" 😄 és könnyed, nyugtató érzés. Tehát rendes sminkhez is megfelelő. Figyelembe véve az árát megadom az 5 csillagot. És szerencsére már nem is olyan mentolos, mint amikor megvettem. Ja és jól feltölti, dúsítja az ajkakat, amik csodásan ragyoknak. (Semmi csillám amúgy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

d.krisztina

2016. december 4.

Van egy avonos ajakápoló, amit nem találok itt, de feltétlenül feltöltöm, na az szerelem!! Tízesével veszem és csak azt használom hosszú évek óta.
Ez viszont nagyon fura. Már eleve olyan érdekesen morbid a kontraszt a kórházzöld külső és a benne lévő nagyon piros valami között. És ez nekem nagyon pigmentált,már-már rúzs és abból is az egy eurós boltokban kapható no name fajták. Nekem ez semmire sem jó. Egye fene, kap egy kettest de nem is tudom, hogy mire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

cheerface

2016. július 17.

Szeretem, elég intenzív színe van, mindenki azt hiszi, hogy rúzs :) Szépen hidratál, miközben élénk színt ad, megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Dea

2016. június 28.

A pink pucker van meg és szeretem,ad egy kis színt,de nem annyira rikító,mindennapra tökéletes ajakbalzsam ^^

Update: Nagyon furcsa szaga van, és emiatt nem szeretem használni, bár ha a számon van nem érzem ezt az illatot,emiatt ritkán nyúlok érte, nekem nem lett kedvenc...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

RCC

2016. január 24.

Ruby rush árnyalat van belőle és egész jó. :) Nagyon erős színe van, inkább olyan mint egy piros szájfèny. Nem sokat hidratál, de nem is szárít, viszont nagyon jó, kissé mentolos íze van. Meglepődtem, hogy milyen kis pici vékony kiszerelésű, nem a megszokott. Ár-érték arányban nagyon jó. Az egyetlen hátránya az állaga, könnyen maszatolódik és nem annyira tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

nicolebunny

2015. május 19.

Hűű! Nem hittem volna, hogy egy color trend terméktől le fog esni az állam, túl sok csalódás ért már velük kapcsolatban! Viszont amikor végre hozta a postás a várva várt avonos csomagot, be kell vallanom, erre voltam a legkíváncsibb. A pirosat rendeltem meg. A szín az igazi vadító vérvörös, még az ajkakra kenve is!! Előnye, hogy egy rúzzsal szemben ez nem szárítja ki a számat, és egész tartós a színe is, és lehet variálni, hogy mennyire erős legyen a fedése. Például egy munkanapon, ha épp ehhez a színhez támad kedvem, óvatosan kenem fel, és az ujjhegyemmel leütögetem róla a felesleget, hogy ne legyen olyan rikító. Esti sminkhez bátrabban használom. A helyén marad, nem tapad a fogakra, egyenletesen kopik, olcsó-kell ennél több? :) Bejön, szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Liebe

2015. április 13.

Még régebben kaptam, megláttam a katalógusban, megtetszett és anya megajándékozott vele. Valami 300 Ft körül volt, nem tudom hogy Ennyi e az eredeti ára vagy akciós volt. Először nem igazán tetszett sőt nem is használtam. Mostanában viszont elkezdték izgatni a fantáziámat a rúzsok. Már kinéztem párat és közben eszembe jutott hogy nekem van ilyenem itthon és emlékeztem hogy mennyire pigmentált, hát elővettem és láss csodát. Imádom *-* A pink pucker van meg, természetes színe van, de azért suliba nem hordom. Viszont tökéletes ha megyek valahová vagy csak a barátaimmal vagyok. És nem szárít, ez pluszpont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Nikita0828

2015. január 5.

én maximálisan meg vagyok velük elégedve az összes árnyalata megvan. Extrém ápoló hatást nem érzek, de nem is szárít.
Gyönyörű színei vannak, mindennapi használatra is tökéletes.
Egyetlen hátránya hogy újonnan mikor kibontok egyet akkor ilyen furcsa pereme van a rúzsnak, azt előbb le kell szedni különben nagyon kelllemetlen vele a szánkat kifesteni. Nincs szépen lekerekítve, vagy hogy is mondjam. De ettől nem tudok levonni 1 csillagot sem :) 1 perc ezt rendbehozni. Az ára pedig csúcsszupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Gyönyörű színei vannak, mindennapi használatra is tökéletes.

Viku23

2014. december 10.

Én nagyon szeretem, pedig nem vagyok kibékülve a Color trendes termékekkel. Nagyon szép színe van és nem szárítja a számat, én minden nap használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

henrietta93

2014. december 9.

a színe nagyon szuper, erős, olyan mintha rúzs lenne :) szerintem hidratál is.
Aki visszafogottabb színű ajakbalzsamot akar ne ezt használja! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

a színe nagyon szuper, erős, olyan mintha rúzs lenne :) szerintem hidratál is.
Aki visszafogottabb színű ajakbalzsamot akar ne ezt használja! :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate