Avon

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 6.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

4 árnyalatban kapható: Adorable, Huggable, Kissable és Loveable.

Kakukk

2017. március 12.

Volt egy ugyanilyen kollekció, ilyen csomagolással, de azoknak más neveik vannak. Valószínűleg a színek viszont ugyanazok. Nekem az Amour és a Valentino árnyalatok vannak meg.
Az Amour egy halvány rózsaszínes-nude szín, már régóta kerestem hasonlót. Nem annyira tartós, de az ára miatt nem is várom el tőle. Kevésbé pigmentált.
A Valentino egy igazi, erősen pigmentált piros. Nagyon szeretem, bár az Avon long lasting "fiery red"-jét a tartóssága miatt jobban szeretem. Míg azt különleges alkalmakra, ezt inkább hétköznapokra használom, teljesen jó. :) Kicsit tartósabb is, mint az Amour.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Dea

2016. március 27.

Szerintem nagyon kemény a rúzs állaga, nem elég krémes. Nem túl pigmentált és nem is oszlik szét szépen az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

Dayanara

2015. február 14.

Update: Nagyon megszerettem azóta ezt a rúzst, olyan szép, bájos, aranyos rózsaszín színe van a számon. És másoknak is tetszett rajtam. Tényleg illik rá a neve, Adorable. :)
(Sajnos a tartósság és a fedés miatt mégis maradok a négy csillagnál.)

2015. január 22.
Az Adorable árnyalattal rendelkezem. Akciósan vásároltam nemrég, sajnos a piros Kissable, a kicsit lilásnak tűnő (azt hiszem) Huggable már végleg elfogyott akkorra (pedig csak 400 forint volt darabja és ezeknek legalább van színük, pigmentáltak), szóval csak ez, a harmadik választásom jött. Ez a szín fotókon enyhén rózsaszínes, de inkább bézses nude színnek tűnt, gondoltam jó lesz erős szemsminkhez, emiatt rendeltem meg.
Kellemes illata van, a szívecskék is érdekesek a rúzsban (sajnos az egyik kitekeréskor sikerült belekapnom a körmömmel, így egy "szép" vízszintes vonal is van már köztük). Felkentem, de nem vagyok vele maradéktalanul elégedett. Két dolog lepett meg rögtön az elején, az egyik a szín, a másik pedig a fedés/állag. Amikor a kezemen próbáltam, akkor szépen tudtam rá csíkot húzni, erősen és egyenletesen fedett és krémes volt, de nem olvadt. Amikor viszont a számra próbáltam felvinni rá kellett jönnöm, hogy nem fed annyira erősen, ezért többször is át kell húzni a szájon, akkor viszont elkezd olvadni, emiatt pedig csíkozódik, foltos lesz és minden ilyesmi, nehéz egyenletesen felvinni. Ráadásul ezzel együtt jár az is, hogy az alsó ajak belső felénél nem lesz a legszebb, úgyhogy ezt folyton figyelgetni is kell... Nem vagyok túl boldog, de volt már olyan egyes rúzsoknál, hogy ez csak néha fordult elő, szóval még reménykedem, hátha máskor szebben fel lehet vinni. A másik dolog a színe. Amikor elkezdtem felvinni és megláttam milyen is valójában, hirtelen megszólalni sem tudtam, nem erre számítottam. Teljesen más a számon, nem klasszikus nude szín, inkább csak valami természetes rózsaszínes (kicsi narancsos beütéssel, vagy legalábbis valami olyasmivel, ami leginkább felvitelkor látszik csak szerencsére). Érdekes szín, feldobja az arcot, életteli, mégis inkább visszafogott, olyasmi, ami a többségnek jól állhat. És normális rózsaszín, idősebb, vagyis már nem tini lányok, nők is viselhetik. A finishe kicsit fényes, krémes. Sajnos erős szemsminkhez nekem szerintem nem lesz jó, vagyis arra, amire akartam ez nagyon nem jó, túl rózsaszín, túl színes. De csak ahhoz a nude-hoz képest, amit én akartam, amúgy csak finoman feltűnő, inkább csak azzal hívja fel magára a figyelmet, hogy üde, szép szín. Ha kicsit szebb lenne a fedése akkor tökéletes lenne hétköznapokra, munkába, lazább programokra is. Kellemes viselet, nem szárít, még enyhe hidratáló, nyugtató hatást is érezni. De sajnos gyorsan fakul/kopik, nem valami tartós. Legalábbis 1 óra után (úgy, hogy semmit sem csináltam, nem ittam, nem is beszéltem) már kezd kevésbé erőteljes lenni a színe, viszont a széleknél szépen halványul, tehát legalább mindenhol egyszerre és egyenletesen kezd eltűnni.
Kicsit sajnálom, hogy későn figyeltem fel a kollekcióra és a többi színből már nem volt, és ez sem olyan, mint amilyet akartam. Ennek ellenére egynek jó, de inkább olyan boltba leszaladós vagy vendéget várós otthonra felkenős darab lesz. De hát kell ilyen is, és a hibái ellenére összességében mégis kedvelem, ráadásul ha az egész kollekciót nézem jók voltak a színek is, úgyhogy megadom a 4 csillagot (noha a nem annyira szép fedés miatt inkább hármat adnék erre a darabra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

(Sajnos a tartósság és a fedés miatt mégis maradok a négy csillagnál.)

2015. január 22.

Black Fairy

2014. június 4.

Olcsó, krémes, szépen siklik, nem szárít, közepes tartósságú, és nagyon gyönyörű piros...A kissable árnyalatnak ennyi mindent tudhatunk be...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Belkitt

2014. január 13.

Nagyon kedvelem ezeket az ajakrúzsokat, ugyanaz mint a rendes csak más a csomagolás! Nekem sok rúzsok van tőlük, tartós, szep színei vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.