Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Rosalie1991, Módosítva: 2015. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Normál méretű rúzs, mini csomagolásban, ami a legkisebb táskában is elfér.

Diaaa

2018. február 9.

Kár, hogy már nincs..nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Kár, hogy már nincs..nagyon szerettem :)

Era012

2017. szeptember 29.

Imádtam ezt a rúzst. Még megvan belőle egy árnyalatom. Mióta nem látom a katalógusban, azóta spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Aranyvacak

2015. november 21.

Imádom. Az állaga és a tartóssági is szuper, szeretem, hogy ilyen pici.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Imádom. Az állaga és a tartóssági is szuper, szeretem, hogy ilyen pici.

Avanindra

2015. október 28.

Két árnyalatban is meg van. Szép színek, viszont egyáltalán nem tartós. Fél óráig látszik csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Beren

2015. január 6.

Mirage árnyalatot tudhatom magaménak. Szép, természetes, szinte észrevehetetlen az ajkakon. Használnám sűrűbben, ha nem lenne avas szaga. Kezdettől fogva borzalmas a szaga, igy kedvem sincs használni. Már romlott volt mikor megrendeltem vagy ez ilyen másnak is? A választ megköszönném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

csipita

2014. december 11.

Mirage árnyalatom van, sajnos, már nem lehet kapni. Nagyon szeretem, teljesen természetes hatású, jó állagú, nem szárít. Aranyos a kicsi kiszerelés :-) Nem túl tartós, de nem is gondoltam ennél többet róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

nora.hajdu91

2014. november 22.

2 féle van meg, egy barackos, és egy sötétebb nude árnyalat. Még most is tudom használni,hogy a bőröm egyre érzékenyebb,és nem visel el akármit. Nem túl tartós, de nem is tűnik el azonnal. A kiszerelése nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

lenlilla0924

2014. október 24.

Imádom! Van 5 féle, a táskáimban, a kabátokban. Tartós, élénk színek, és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Black Fairy

2014. június 12.

Cuki a doboza, és a színe, és ezért valamiért nem tudom túl komolyan venni...
Magával a termékkel semmi bajom nincs, egy teljesen átlagos rúzs, mini kiadásban...
Szerintem hamarabb hagyom el, minthogy elhasználjam, de ennek ellenére nagyon szeretem...
A babarúzs-hatás miatt nem vonok le csillagot, amit vártam tőle azt mind teljesíti...(nekem a rose light árnyalat van meg.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 12.

Cuki a doboza, és a színe, és ezért valamiért nem tudom túl komolyan venni...

genevieve915

2014. május 25.

Több árnyalatban is meg van, de csak a rose light-ot használom. A 'to go' felszerelésem kötelező tartozéka. A színe nagyon szép, de sajnos nem tartós. Használata előtt pedig muszáj ajakbalzsamot is felkennem, különben nagyon kiszárítja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract