Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: anettzs, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Azoknak a nőknek az illata, akik szeretnek ragyogni.

Virágos-gyümölcsös illatkategória

Lédús körte, magnólia és borostyán keveréke.

mlexa

2020. április 17.

Túl édes, túl kislányos. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Túl édes, túl kislányos. Nekem nem jött be.

ALettah

2017. május 21.

Csere útján került hozzám, az én ízlésemhez túlságosan édes és egysíkú, mégis használom néhanapján, olyan kis szimpatikus, egyszerű és vidám. Engem leginkább a körtés cukorkára emlékeztet az illata, ezért jókedvre derít. A tartóssága valóban csak "moments", ezért bátran ajánlanám parfümökkel ismerkedő kislányoknak, nem vészes, ha túlfújják :)
Most karácsony táján megint elővettem a megmaradt fél üveget, karamellás-körtés, karácsonyi vásár illata van, jókedvre hangol :)

Update: furcsa, hogy a fentebbi sorokat is én írtam, fél évvel ezelőtt. Most úgy érzem, hogy odaégett körtekompót szaga van (illatnak nem nevezném), és hát ki szeretne ilyesmit magára fújni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Gingerian01

2016. november 2.

Téli illatom, leginkább akkor, ha már havazik, ilyenkor érzem át igazán, amit az illat szeretne kifejezni. Vágytam rá, ajándékba megkaptam, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

jeffieffi22

2016. október 7.

Az egyik kedvenc illataim között szerepel, finom édeskék illat. A tartóssága csak pár órácska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

adrica

2016. július 11.

Csak illatmintám van belőle, de nekem annyira enyhe illatú a bőrömön, hogy szinte nincs is. Így olyan mintha semmit sem használtam volna, csak mondjuk egy kis szappant. Semmi több élmény nem ragadt meg bennem. Ez a tovább lapozós kategória nálam. Hm. Nem működünk, ennyi. Van még sok más a palettán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

pomme

2016. március 9.

Elég semleges illat. Édeskés, körtés, de semmi különös. ajándéknak jó lehet, főleg télen, nehéz vele mellélőni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

liptakzsofi

2016. február 25.

Ez a téli illatom, mindennapokra, nyáron valamiért nem vagyok oda érte. Tartóssága nem tökéletes, de én azért szoktam érezni néhány óráig. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

hbrigi25

2015. december 30.

Hagy idézzem Brad Pitt Angelina Jolinak fűzött mondatát a Mr. és Mrs. Smith című filmből: "Olyan vagy nekem, mint a Karácsony reggel". Belőlem hasonló érzést vált ki ez a parfüm, ha magamra fújom. Egyből a Karácsony és az ünnep, valamint annak ragyogása jut eszembe róla. Szeretem! De télleg nem tartós illat sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Mandarinka

2015. december 20.

Testradírként nagyon tetszik az illata és hosszan érződik a bőrömön,van hogy még reggel is érzem ,így inkább nem is teszek parfümöt.
Parfümnek nem venném meg,nekem túl édes,kislányos. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 20.

Parfümnek nem venném meg,nekem túl édes,kislányos. :)

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Az én orromnak ez nem volt édes. Fura egy virágos illat ez. Nekem káoszos, pedig kevés összetevős. Valahogy nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene