Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avonbudafok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon Dreams parfüm deo spray változata, mely a lédús szilva, a százlevelű rózsa és fás aromák kifinomult ötvözete.

ReiShiltenphie

2019. szeptember 25.

Olvastam a kommenteket és meglepett, hogy valaki izzadásgátlónak hitte. Régen egy csomó ilyet használtak a mamámék mint parfüm, a boltokban tucatszám lehetett kapni ehhez hasonlókat. Ennek nem rossz az illata, bár hamar elillan, nem is használom gyakran és akkor is itthon. Ruhára fújom, a bőrömre nem tenném mert alkoholos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Virvatuli

2019. február 10.

Alapvetően nem szeretem a fújós-illatos műfajt, de a parfümjével használva elmegy. Nem túl hatékony, és az összetevőit inkább hagyjuk, bár legalább alumínium nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

Krisztinaia

2017. április 17.

"Illatos gáz". - Az összes Avon deo spray ez a kategória nálam. Tudom, nem feladata az izzadásgátlás, ezt nem is várom el.
De úgy egy pár percig érzem az illatát, utána semmi. Az ilyenekkel szerintem csak feleslegesen roncsolom a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Dayanara

2017. április 14.

Nem azért mondom, de ennek nem feladata az izzadásgátlás, a dezodor amolyan illatosító cucc. Ez pedig sima dezodor, nem izzadásgátló dezodor vagy bármi ilyesmi.
Ráadásul csupa alkohol, hosszútávon nagyon marná is a bőrt, sőt olykor már az első alkalommal. (Sajnos az Avon legtöbb deo-ja ilyen alkoholos, az izzadást nem gátolja csak rövid ideig a baktériumok szaporodását az alkohol miatt, de értelme nincs használni, mert aki alig izzad, azt csak csípi, aki pedig izzadós annak hasztalan... Igazából sosem értettem mire jók ezek, kb. a parfümillat spray kiszerelésben, de nem hónaljra való, hiába nem alumíniumos meg stb. Ha Avonos izzadásgátlót akar valaki nagyon meg kell nézni, talán 4-5 db spray van már és a golyósak, a többi alkoholos deo/illat spray csak.)

Régebben még próbálkoztam ezekkel hónaljra, de már nem tenném, mert egy idő után tele lettem piros foltokkal és fájt is. Ez inkább csak arra való, hogy kipróbáljuk az illatot (mert ezeknek sokszor jó erős és tartós illatuk van, és van, amikor az illatminta valahogy nem elég), vagy a parfüm mellé (vagy anélkül) használjuk. Pl. nőknél hajra (bár azt is szárítja), sálra, ruhákra... Télen például jó vele befújni a kabátot, főleg ha a bélése valami szőrmés vagy olyan bolyhos akármi, tehát nem sima anyag. Felakasztom vállfára, és befújom vele a belsejét végig, aztán felveszem és tök jó. :) De meg lehet ezt csinálni egy pulcsival vagy inggel is. Mellé egy enyhén illatosított izzadásgátló a hónaljra és kész is. Vagy aki akar, használhat még a spray-vel megegyező illatú parfümöt, bár általában ha az egész ruhát befújom ezekkel nekem elég szokott lenni, nem kell mellé a kölni/parfüm már.

Ezt még nem használtam valami sokszor, de az ítélet már megszületett. Az illata hasonló a parfümhöz, ahogy vártam is (erről majd később, a parfümnél), plusz ahogy vártam azt is, ez is csupa alkohol... Ajánlani nem tudom már az efféle termékeket, esetleg csak olyan használatra, amiket fentebb felsoroltam.
De igazából olyan kis haszontalan cuccok szerintem. Esetleg testpermetként is használható, bár ennek nem egészen olyan az állaga (viszont a legtöbb testpermet is csupa alkohol amúgy, csak nem hajtógázas).
Én nem venném meg, és már több ilyen alkoholos deot sem veszek szerintem. Pláne a női nem éri meg, mert csak 75 ml, míg a férfi 150 ml. Néha ha megtetszik egy-egy férfi illat, akkor veszek egy hozzá tartozó deót, de már azt is csak ruhára fújva használom. Mondjuk drága kölnik helyett, vagy egy átmeneti időszakra a parfüm olcsóbb megoldásaként jól tud jönni, ruhára fújva. De nem a szívem csücskei az efféle termékek.
Rendelés mellé volt szettben, így nem volt pénzkidobás, mert kb. 30 forintba került... De nem fogom újravenni, és mivel ilyen kis haszontalanság, ezért csak 3 csillagot tudok neki adni. Ráadásul még drága is általában! Igazából kettő csillagot adnék, de olcsó volt, tudtam is mit kapok (nem izzadásgátlót), és ennyi pénzért majd elfújkálom valamire. Úgyhogy jóindulattal 3 csillag. De kettő járna, és kiadhatnának rendes izzadásgátló dezodorokat is akkor inkább! (És nem 75 milit, ahh, olyan könnyű a flakon, mintha üres lenne...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

dorikatapal00

2017. április 3.

Sajnos izzadásglátlóként nem szabad használni, mivel nem ad túl kellemes összehatást ez az erős, parfümös illat és ... hát az emberi illatok egy hosszabb nap után. Ruhafrissítóként fogom inkább kipróbálni, arra biztosan jó, mert az alap gondolat jó.
De sajnos deoként, ami elsődleges feladata lenne, elbukott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

De sajnos deoként, ami elsődleges feladata lenne, elbukott.

Ruzsorult

2017. március 28.

Nos, aki azt hiszi ez dezodor azt el kell szomorítsam.. Úgy néz ki, de kicsit sem az.. Ez egy testpermet csak amolyan "dezodoros kiszerelésbe".. Egyébként olyan mint a parfüm, csak az illata hamarabb elillan mert ezeknek ugye nem olyan tartós az illata.. Amúgy jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

MsKors

2017. január 22.

Nem izzadásgátlóként használom, csak amolyan ruhafrissítőként, így az izzadásgátlásról nem tudok nyilatkozni.
Az illata pedig nagyon gyorsan elillan.
Nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Az illata pedig nagyon gyorsan elillan.
Nem venném meg.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool