Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-fás illatkategória

Illatösszetevők: cédrusfa, konyak, boróka

"A frissítő orientális fás és a mámorító konyak érzéki aromái egy különleges, misztikus hangulatot teremtenek, csakúgy, mint egy hordó nemes bor. Nincs más ami ettől jobban meg tudná határozni a mai modern úriember illatát."

baba_girl_16

2017. augusztus 17.

Ajándékba kapta a férjem és nagyon szereti. Szerintem is nagyon jó illata van, igazi férfias. Tartóssága közepes, ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Micc

2017. június 28.

Ajándékba vettem a páromnak. Nem nagy durranásnak szántam, csak szerettem volna meglepni egy jó kis parfümmel, amit a hétköznapokon viselhet. Maga az illat első szaglásra nekem nem jött be. Túl markánsnak, erőteljesnek éreztem. De ahogy eltelt úgy 2-3 óra, és kezdett kopni róla az illat, előjött egy kellemes, puha, pasis aroma, amit imádok. Amikor olyan szolid és halovány az illat, hogy csak akkor érzem, mikor az arcához/nyakához hajolok, de mintha simogatná az orromat. Páromnak is nagyon tetszik ez a finom, kifinomult parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

yudiger

2017. április 9.

Párom használja, rajta tetszik az illat, de semmi különös. Hétköznapi szaladgálós illat, egy a sok közül. Neve, üvege sokkal többet ígér, mint amennyit az illat valóban ér. Ár-érték arányban azonban teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

janvidia

2016. október 10.

Nagyon tetszik az illat, párom is szereti. Viszont nem tartós szerintem..olyan rohangálós parfüm ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Lgina

2016. június 21.

Az illatosított tusfürdő elnyerte párom tetszését, ezért rendeltem belőle egy mintát. Még szerencse, hogy nem a teljes kiszerelést, ugyanis fűszeres-szappan illata van. Biztosan van olyan, akivel kompatibilis, de a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

rencsubaba

2015. november 29.

Imádom ezt az illatot,ugy rendeltem meg a páromnak,hogy nem ismertem az illatát,de nem csalódtam Nagyon szereti és énis rajta,a több ticat parfümje közül ez az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Yubiri

2015. november 21.

Lehet hogy "Elit illat valódi úriembereknek", de számomra nem kívánnivaló ez a parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Karenina

2015. március 2.

A párom első számú kedvence.És nem mellékesen én is imádom!Nagyon férfias,és isteni illat.Szerintem is fás illathoz hasonló,bár én a konyak helyett egy kicsit bőr szerű illatot érzek.De egyszerűen remek férfi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

geucsa

2013. október 22.

Nekem nagyon tetszik az illata. Szeretem az összetevőit. Az enyém dobozára totál más illatok vannak írva. Szerintem a fenti leírás rossz. Helyesen boróka, kardamom, fák az összetevők.
Elegáns, puha illat.
Elég sokáig tartja is magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Elegáns, puha illat.
Elég sokáig tartja is magát.

agiv

2013. január 22.

Nekem nagyon tetszik az illata,sztem isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Nekem nagyon tetszik az illata,sztem isteni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene, Methyl 2-Octynoate