Avon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyei: lédús körte, pamutvirág, vanília

2500 Ft Avon Encanto Alluring EDT
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 2000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Palma215

2021. május 23.

Szerintem teljes jó. Kellemes, édes, hétköznapra elfújkálós, szelíd illat. A tartóssága hagy némi kivetnivalót maga után, de ez a másik encanto parfümmel is így volt, ami azért is hatalmas kár, mert ezek az illatkoncepciók szerintem zseniálisak. Most így ebben a hideg, tavaszi időben biztos használni fogom, nyárinak annyira nekem nem nyári illat, de legkésőbb ősszel biztos előkerül majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

angelina69

2020. január 6.

Katalógus illathoz képest egyáltalán nem tartom rossznak. Avontól nem várok Guerlain jellegű illatokat, butaság lenne. Nekem szerethető, bájos illat. Olyan jó odabújni típus. Tényleg lédús a körte az elején. Aztán könnyed, puha édeskés illattá válik. Viszonylag kis aurával rendelkezik, belefulladni nem lehet (persze ez adagolás kérdése minden esetben). A kíváncsiságom persze odáig vitt, hogy megrendeltem, mert nagyon baráti áron adták. Nem bántam meg. Szerintem inkább a hűvös, mint a hideg idő kedvez neki. Melegben nem tudnám elképzelni, bár, ha majd esetleg még marad belőle májusig, akkor meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

vanillacaramella.sweet

2019. november 21.

Nos aki ismeri a Zara-Nuit illatàt, akkor tudja,mire gondolok,ha azt mondom,hogy nagyon hasonlítanak egymásra. Egy selymes-krémes puha illat, olyan bàrsonyos, simogatóan kellemes, pici vaníliával. Én a körtét nem érzem ki. Egy kicsit egyszerűbb verziója a Zara Nuit-nek az én bőrömön. Kellemes és viszonylag tartós, mert 4órán át érezni egész jól, bőrünkre tapasztva a nózinkat pedig még talán + 1-2 órán àt (bőrközeli).
Szép,egyszerű, jó fogàsú, mutatós üveg, szín is jó hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Szép,egyszerű, jó fogàsú, mutatós üveg, szín is jó hozzá.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol