Avon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed, parfümös, frissítő testpermet, málna, friss frézia és vaníliavirág illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

MissQuen

2021. június 12.

Nekem bejött. Igazi málnás-virágos, kis könnyed nyári testpermet, luxi külsőben. Ajánlom másoknak is. az illata enyhén fanyar, sokáig tudom ezzel a termékkel fújkálni magamat,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

Bonnieoo7

2020. október 21.

Általában nem kedvelem az édes illatokat, de ez olyan kellemes! Kisebb mint, amilyennek a képen tűnt, de nem gond, mert hamar megunom őket. Akciósan választottam a kuponfüzetből, kár lett volna kihagyni. Nem illan el azonnal, pedig ez jellemző erre az alacsony illatkoncentrációra. Összességében tetszik, jó masszív a flakon, s olyan kis lapított - jól illik a kezembe és a táskámba is. 👐👜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

heni91

2020. július 1.

Szuper termék, imádom a friss üde illatát. A tartóssága is sokkal jobb, mint a parfümé, szerintem az illata is kicsit másabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

anillam

2020. május 31.

Nagyon szeretem az illatát, többen megjegyezték mennyire jó. Nekem elég tartós marad, nem megy el hamar az illata.Ruhára és a bőrömre is szoktam fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

sztinke

2019. augusztus 12.

Meglepően kellemes illatú!
Mivel csak testpermet, rajtam nem túl tartós, de legalább nem is drága termék, szívesen fújom újra. Így viszont az alkohol tartalom miatt eléggé szárít, erre érdemes figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Meglepően kellemes illatú!

Csillagpor1999

2019. június 14.

Finom illat, nyári varázslat. Szeretem. Tartós üdítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Finom illat, nyári varázslat. Szeretem. Tartós üdítő.

Erus15

2019. április 2.

Igaz, hogy csak egy testpermet, de szinte egész nap érezhető az illata, nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Szuzi35

2019. március 15.

Finom gyümölcsös, édes illat,és tartós is.
Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Finom gyümölcsös, édes illat,és tartós is.
Kedvenc.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Geraniol