Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-gyümölcsös illatkategória

Fejillat: olasz klementin
Szívillat: kínai magnólia
Alapillat: brazíliai tonkabab

senskin

2018. július 27.

Ez valami boszorkányság, ez az illat. Messze kerülöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Ez valami boszorkányság, ez az illat. Messze kerülöm. :)

adrica

2017. május 29.

Most sikerült egy mintát szerezni belőle. Először citrusos és fényes, vidám virágos, majd szépen lecsendesedik, muskos lesz és előjönnek az édes vaníliás jegyek. A frissből az édesbe váltásnál tényleg nekem is férfi jegyekre emlékeztet az illat, de utána még alakul még vaníliásabbá és akkor már megint nőies. A végeredmény egy krémes- szép illat. Tényleg olyan a csuklóm, mintha egy vastag illat krém venné körül, szinte majdnem kézzel fogható ez a vastag krém illat. Az Avon Summer White Sunset-jére hajazik, talán a nektarin miatt. Szép fűszeres költemény, de még is nem hivalkodó. Értem akinek tetszik, hogy miért. De mivel nekem már volt ilyen karakterű illatom, mostanában nem tudom magamhoz elképzelni. Pedig egyre jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

reni1010

2017. január 9.

aranyos kis könnyed illat, bár nem vett le a lábamról...valahogy nem fogott meg az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

'A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve."
Mondták Avonék, és kreáltak egy ilyet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

'A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve."
Mondták Avonék, és kreáltak egy ilyet. :(

animaci

2016. január 29.

ajándékba kaptam, de nem az én illatom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

ajándékba kaptam, de nem az én illatom

Damayanti

2015. szeptember 1.

Csak illatos oldalon éreztem, de azon nekem nagy meghökkenésemre kifejezetten tetszett. Meg azért nem rendeltem, mert inkább olyan 30-on felüli nők illatának tudom elképzelni a kifinomultan elegáns jegyeivel, de egy kellemes, esetleg inkább alkalmibb, elegánsan romantikus, lágy, nem hivalkodó, szolidan nőies illat. Az eredeti Far Awayt nem viselem el, általánosan a Far Away illatokkal ki lehet üldözni a világból, de ez egy kellemes csalódás volt, anyukámnak lehet hogy ajándékba meg veszem egyszer, de az is lehet hogy ha betöltöm a 3. x-et akár egy alkalmi illatnak én is használni fogom :) Persze azért ilyen elhamarkodott döntések előtt nem árt élőben is megszagolni majd valamikor :) De tény, hogy nekem a far Away illatok között ez az egyetlen, amit kellemesnek találok, szerencsére semmit sem őriz az eredeti illat és társai orrfacsaró arab sikátor szagú jegyeiből...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

auberginecat

2015. május 21.

hmm, eleinte imádtam, totál oda voltam érte, alig bírtam kivárni, hogy megérkezzen, aztán jó sokáig használtam, de az első harmad után hirtelen elkezdett idegesíteni. párszor még használtam, de már egy ideje magányosan áll az irodában a polcon. nem tudom, mi lesz vele, nem akarnék megválni tőle, de nem fogom elhasználni, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Bebek

2015. március 8.

Hát na... Nekem vmi tök régi retró férfi illat jut eszembe róla :D :D A csuklómra kentem csak (mintát rendeltem), fél napja ezt szagolgatom... és nem tudk elvonatkoztatni a retró férfi illattól... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Rege

2015. január 21.

Nem állnak közel hozzám a citrusos illatok, de ez meglepetésemre tetszik. Leginkább a következő szóval tudom visszaadni az illatjegyek egymásba olvadását: krémes. Számomra ez egy finom, fehér blúzos, elegáns szőke nő(ie)s illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Garykata

2014. november 12.

Hát nem tudom mit mondjak...hatalmasat csalódtam. Na nem az illatában, mert az pazar, mennyei..imádni való lenne, ha..kb. fél óra múlva semmit nem lehetett érezni rajtam! Egy hete van meg és a fél üveg már hiányzik..szomorú vagyok, hogy ilyen ár mellett ennyire használhatatlan. Még a dezodorokat is tovább érezni a bőrön.Nagyon sajnálom, mert az illata nagyon jó! de a tartóssága miatt így nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Narancssárga.