Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Gabria

2019. október 3.

Szintén édesanyám használja ezt is, mint a parfümöt. Ez számára az egyetlen olyan, amit tud használni, mert kipattogzik az összes többi golyós deo-tól, pedig rengeteget kipróbált már. Mivel ő használja, ezért én vele azonosítom, szeretem az illatát. Akciósan kb. 400.- ha jól emlékszem , olyankor érdemes nagyon betárazni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

sailorluna

2018. augusztus 10.

nagyon régen használtam. izzadást nem gátolt, csak megolvadt rajtam a deo, nehezen száradt, foltot hagyott a ruhákon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

A parfümöt már lassan húsz éve használom, de ezt a golyós dezodort eddig sosem mertem/akartam kipróbálni, valahogy nem volt bizodalmam benne. Két hónapja rászántam magam, és megvettem, gondoltam, annyira olcsó, egy kísérletet megér. Azóta folyamatosan használom! Az illata nem tolakodó (sőt, annyira nem, h más parfüm mellett is használható), nekem nem hagy fehér foltot, és bármennyire is tartottam tőle, tényleg izzadásgátló! Az ára már csak hab a tortán! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

Makocska

2017. november 16.

Imádtam az illatát, de ahogy teltek az évek vagy az én szaglásom változott vagy az összetevők.
Komoly "bevetésen" még nem volt, de sajnos száradáskor fehér nyomot hagy, ami bizony elég lelohasztó látvány tud lenni, főleg ha más is észreveszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hannah11

2017. október 12.

Csodás termék mesés illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Csodás termék mesés illattal.

Marcipan84

2017. július 27.

Bár nagy ellenszenvvel viseltetek a golyósdezodorok iránt, ezzel megpróbálkoztam, mert elcsábított az illata. Kár volt.
Az illata kezdetben finom, ám hónaljon "viselve" hamar (egy-fél óra melegben) "megerjed", és valami fura, romlottmangó-szerű szaga lesz. Ezen kívül- amit legjobban utálok a golyósdezodorokban- ragacsos. Plusz irtózok a gondolattól, hogy a golyó a vele érintkező bőrről beleviszi a krémbe a baktériumokat, és azok ott szépen elkezdenek benne munkálkodni- hiába használom csak zuhanyozás után.
Ráadásul egy idő után meg is romlott, vagy megavasodott, vagy nem tudom, mi történt vele... általában az Avonos krémekkel ez a tapasztalatom, hogy gyorsan elveszítik az eredeti állagukat, illatukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Nenikem hasznalja,mindig dicseri,hogy nagyon jo ,tartos,szereti az illatat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Nenikem hasznalja,mindig dicseri,hogy nagyon jo ,tartos,szereti az illatat

mrs.imperator

2017. május 8.

Hihetetlen hogy mar vagy minimum tizenot -eve ezt hasznalja a csaladom, en mar meguntam kisse de anyum es keresztanyum is szuntelen csak ezt veszik allandoan ujra. Jo illata van de nekem dezodornak nagyon tomeny inkabb a frissitobb illatokat kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Jucus85

2017. március 30.

Tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Tök jó!

Vanesszaeszter

2017. január 22.

Hihetetlen, hogy felkenés után mennyre megmarad az illata. Gyorsan szárad, nem izzadok, ha használom. A csomagolása szép, és a parfümmel együtt kombinálva kifejezetten tökéletes. Akik nem szeretik a nagyon tömény illatokat azoknak nem ajánlanám. És én nem teszteltem aktív sportolás közben. De nagyon nőies, én kifejezetten szerettem. Egyáltalán nem irritálja a bőrt, akár borotválkozás után sem, ami ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!