Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Gyorsan és hatékonyan frissíti, szagtalanítja és lehűti a fáradt lábakat. E-vitaminnal, ananász kivonattal és teafa illattal.

heiserfanni

2021. szeptember 27.

Nagyon jó illata van, gyorsan szárad, dezodorál. Nálam kitűnőre vizsgázott✅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nagyon jó illata van, gyorsan szárad, dezodorál. Nálam kitűnőre vizsgázott✅

Tuszy

2021. március 17.

Nagyon jó láb- és cipőspraynek is egyaránt.
A lábnak hűsítő érzést ad, felfrissít, és nagyon jó illatot ad. Cipőbe is fújva egy munkás nap után sincs az a 'büdös lábszag'.
Ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Nagyon jó láb- és cipőspraynek is egyaránt.
Ár-érték arányban is tökéletes.

lZsuzsi

2020. november 13.

Nyaron taskaba dobos volt, viszont meg csak a fele fogyott el, jovo nyaron majd elhasznalom teljesen. Mikor sokat maszkaltam fujkaltam egy parat a labamra es labaim egy kicsit felfrissulhettek, husithettem oket. Azt hiszem 400forintert jutottam hozza akcioba, ennyit nem sokallok erte kiadni. Szerinte cipodezodorkent is jol funcionalna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

anillam

2020. augusztus 23.

Kellemes hűsítő érzés nyáron, nagyon jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Kellemes hűsítő érzés nyáron, nagyon jó az illata.

Enne

2020. május 9.

Frissen rendeltem. Valami mennyei illata van, az én orrom az ananász mellett enyhe kókuszt is érez benne. :D (Nem tudom, hogy a fanatikus kókusz-ananász mániámnak köze lehet-e hozzá...) Minden cipőt befújkáltam vele tegnap, de szerintem ez légfrissítőnek is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin