Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

• Tartósan friss hatást biztosít a lábaknak és a cipőnek. Hűs és friss felüdülés a fáradt lábaknak.
  • Szagtalanító technológiát és E-vitamint tartalmaz, mindennapos használatra alkalmas.

Avon Foot Works Dezodoráló Lábszagűző Lábspray és Cipőspray/Pedikűr dezodor
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Enne

2019. június 9.

Régóta rendelem, mindig van itthon belőle. Jó áron kapható, és nincs zavaró, tolakodó illata. Mindenféle cipőbe használom, néha lábra is. A levendulás fajtája is van most itthon. Az idei limitált változat is nagyon fincsi, de a júliusiban már nem látom. Remélem, nem maradtam le róla. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

stefiorsi

2019. június 9.

Mikor többet hordom a cipőm, olyankor szoktam belefújni. Elég elviselhető illata van, nem úgy mint az ilyen jellegű sprayknek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Vendéglátásban dolgozom napi 14 órát zárt cipőben. Mindig használom de körülbelül fél napig tart a hűsítő, dezodoráló hatása. Lehetne jobb is, bár ennyi pénzert így is jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

megyerig

2018. július 23.

Néha mikor hosszabb időt vagyok cipőben szoktam használni vagy a lábamra fújom. Jól semlegesíti a szagot, különösebb hidratálást nem igazán éreztem használat után, de akciósan megéri az árát! ☺️

dundicat

2018. május 30.

Szerintem nagyon klassz ez a termék. Néhány vászontopánban büdi szokott lenni a lábam (tragédia...), de ez a szer segített rajtam! Nem mindig 100%, de a kínos lábszagtól megszabadít! Annyira szeretem hogy újrarendeltem! Lábamra és a cipőre is szoktam belőle fújni, szerintem akkor hatásos ha nem egyből indulás előtt fújom, hanem kicsit korábban, és van ideje megszáradni. Tavaly nyáron is ezzel vészeltem át, idén sem lesz ez másként:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Era012

2017. szeptember 29.

Páromnak rendeltük meg, mert munkája lévén egész nap csizmát kell hordania, még 40fokban is, így elég erős lábszaga szokott lenni. Ez a termék egy csoda! Megrendeltük a sprayt és a permetet is. A sprayt a cipőbe, a permetet a lábára szokta fújni. SEMMI LÁBSZAG! Nap közben néha újra fújja, hogy biztos legyen a hatás. Újra rendelős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

tenagi

2017. szeptember 14.

Jó áron jutottam hozzá, így megrendeltem. Elsősorban cipőre használom, a lábamra még nem fújtam. Frissíti a cipőt, elveszi a szagot és nem keveredik a kettő, nekem bevált. Előtte Sana terméket vettem, de ahhoz képest ez jobb, annál nem lehetett megmaradni a cipő mellett, zárt térben be se mertem fújni azzal a cipőket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

lovecreams

2017. augusztus 17.

Dezodoráló hatása nincsen, de jól frissít, tisztának érzem a lábaimat tőle. Az illata picit alkoholos, de nem túlzottan. A pumpája néha rosszalkodik, ha olyan kedve van, akkor nem akar fújni se függőlegesen, se vízszintesen. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

tátombák

2017. július 10.

Egyszer nagyon akciósan vettem. Közérzetjavításra nagyon jó, érzem ahogy hűsíti a lábam. Nagyon jól jön, ha épp nincs lehetőség mosdásra és egy kis ideig még ki kéne húzni. :) A régi csomagolású Avon lábsprayk kivétel nélkül eresztettek a pumpájuknál, és folytak össze-vissza még akkor is ha függőlegesen tartottam őket, de ez nem. Szóval a táskámban hordom, hogy mindig kéznél legyen, ha épp szükség van rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

szanii

2017. június 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szeretem használni a lábamra, és a cipőmbe is egyaránt. Jól szuperál :D Egyébként sem nagyon izzadós a lábam, lábsprében is ez az elsőm (a barátom használ lábsprét és én is kiakartam próbálni). Ár/érték arányban jó. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin